تاریخ انتشار : شنبه 30 مهر 1401 - 13:28
54 بازدید
کد خبر : 203569

دانلود زیرنویس فیلم Super-Express 1964 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Super-Express 1964 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Super-Express 1964 تا سال ۱۹۶۴، ژاپن به صحنه جهانی بازگشت و شروع به ورود به عصر جدیدی از مدرنیته کرد که نماد آن تکمیل شبکه راه آهن پرسرعت “قطار گلوله” Shinkansen بود که به موقع برای بازی های المپیک توکیو افتتاح شد. با این حال، در پشت پرده، بسیاری هنوز در تلاش

دانلود زیرنویس فیلم Super-Express 1964 تا سال ۱۹۶۴، ژاپن به صحنه جهانی بازگشت و شروع به ورود به عصر جدیدی از مدرنیته کرد که نماد آن تکمیل شبکه راه آهن پرسرعت “قطار گلوله” Shinkansen بود که به موقع برای بازی های المپیک توکیو افتتاح شد. با این حال، در پشت پرده، بسیاری هنوز در تلاش بودند تا خود را از محرومیت پس از جنگ رها کنند، در حالی که دیگران می‌ترسیدند که عصر موعود فراوانی موجب انحطاط اخلاقی شده باشد که منجر به استثمار گسترده و جنایت‌کاری گسترده شده است. سوپر اکسپرس «سیاه» یاسوزو ماسومورا آخرین فیلم از سری فیلم‌های «سیاه» (که شامل خودروی تست سیاه قبلی نیز می‌شد) بود که توسط دائی در اواسط دهه ۶۰ تولید شد. زیر بطن اقتصاد مدرن از طریق داستان های نابخردانه های شرکتی. اگرچه در این مورد، قهرمان عمدتاً به دلیل بدشانسی و قضاوت ضعیف خود به سختی می‌بیند، اما در نهایت به افشای رفاقت و فسادی می‌پردازد که به نظر می‌رسد جامعه مدرن را در بر می‌گیرد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Super-Express 1964 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Super-Express 1964 همانطور که فیلم باز می شود، تاجر مخدوش ناکای (دایسوکه کاتو) با یک پیشنهاد تجاری غیرعادی به مشاور املاک محلی کیکیو (جیرو تامیا) نزدیک می شود. به نظر می رسد که شخصی می خواهد در زمینی بزرگ که در حال حاضر در اختیار تعدادی کشاورز و سایر دغدغه های کوچک است، کارخانه ای بسازد. ناکائه می‌خواهد آن را بخرد، اما می‌ترسد که به‌عنوان یک خارجی قیمت خوبی دریافت نکند و از کیکیو می‌خواهد که کارها را روی زمین انجام دهد. کیکیو از قصد ناکا برای ارائه مبلغ قابل توجهی پول به کشاورزان در حالی که کمیسیون قابل توجهی را به او پیشنهاد می کند، کمی گیج می شود، اما در نهایت تصمیم می گیرد با آن همراهی کند. همه چیز طبق برنامه پیش می رود – این یک کلاهبرداری نیست، کشاورزان پول خود را دریافت می کنند و همه خوشحال هستند. همه به جز کیکیو، یعنی همه چیز را با بازار سهام از دست می دهند. سپس یک کشاورز ناراضی با او تماس می گیرد و متوجه می شود که ممکن است بتواند بیشتر به دست آورد زیرا معلوم شد زمین برای یک کارخانه نیست، بلکه برای خط دوم در شینکانسن خریداری شده است. Nakae زمین آنها را گرفت و با سود کلان به دولت فروخت.

دانلود زیرنویس فیلم سوپر اکسپرس ۱۹۶۴ کیکیو به شدت عصبانی است حتی اگر در ابتدا از پولی که دریافت کرده بود خوشحال بود و دلایلی که او آن را از دست داد اصلاً به ناکائه ربطی نداشت. او مستقیماً سوار قطار (نه شینکانسن) به توکیو می‌شود تا با او مقابله کند، اما فقط زمانی که ناکا متوجه می‌شود کیکیو می‌تواند مشکلی ایجاد کند، براش را از دست می‌دهد و پیشنهادی برای دریافت پول خاموش می‌کند، کاری که ظاهراً مشتاق انجام آن است زیرا شروع به اتصال می‌کند. نقطه های بین زن جوان ظریفی که او در حال تحویل پاکت به ناکائه و یکی از مدیران ارشد دفتر راه آهن دید.

زیرنویس فیلم Super-Express 1964 - بلو سابتایتل

زیرنویس Super-Express 1964 نیازی به گفتن نیست که Nakae یک رئیس کاملاً غیر اخلاقی و نه کاملاً فریبنده با هدیه گاب است. او برای این کار به کیکیو نزدیک شد زیرا تحقیقات خود را انجام داده بود و می دانست که طعمه را خواهد گرفت. کیکیو قبلاً یک تجارت شکست خورده پشت سر خود داشت و به شدت می خواست موفق شود. در پایان، مقاومت در برابر وسوسه چنین قرارداد بزرگی حتی اگر شک داشت برای او بسیار دشوار بود، و حرص او ممکن است مانع از پرسیدن سؤالات بیش از حد شود. با این حال، چیزی که ناکائه به آن اعتماد نکرد، عمق رنجش او بود که متوجه شد مورد استفاده قرار گرفته و سپس فریب خورده است.

زیرنویس فیلم سوپر اکسپرس ۱۹۶۴ کیکیو به همدست بعدی خود، یوکو (یوکیکو فوجی)، که قبلاً ناکائه بود، می گوید: «شرکت های بزرگ دایمیو جدید هستند. او شغل دستمزدی خود را به این دلیل رها کرد که می‌خواست رئیس خودش باشد، اما احساس می‌کند دنیا از افرادی مانند او دور شده است، و برای همیشه آنها را از داشتن بلیت در شینکانسن محروم می‌کند و به آنها اجازه می‌دهد فقط سوار بر «سوپر اکسپرس» شوند. یوکو چیزی مشابه را احساس می کند. او پس از این که به این نتیجه رسید که نمی توان به مردان اعتماد کرد از ازدواج امتناع کرد – پدرش در ۱۱ سالگی در یک تصادف جان باخت و پس از آن مادرش که اکنون در بستر بیماری بود او را به تنهایی با کار به عنوان خدمتکار بزرگ کرد و یک “رابطه” ناخواسته. با یک استاد دانشگاه متاهل که از ساده لوحی او استفاده کرد، فقط او را متقاعد کرد که اگر بازیکن آزاد باشد بهتر است. یوکو می‌خواهد استقلال کامل و فرصتی برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار شخصی داشته باشد، به همین دلیل او موافقت کرد که با ناکاه همکاری کند تا معشوقه رئیسش در شرکت راه‌آهن، زایتسو (ایجی فوناکوشی) شود که علاقه زیادی به این کار داشت. او و یک دستمزد میانسال غمگین کلاسیک با همسری است که از بیماری سل رنج می برد که مدت ها بود از او جدا شده بود.

زیرنویس Super-Express 1964 - بلو سابتایتل

زیرنویس سوپر اکسپرس ۱۹۶۴ ناکای بعداً با ناراحتی اعتراف کرد: «هیچ چیز مهم‌تر از زندگی نیست» و سعی می‌کند پوست خودش را نجات دهد، اما خیلی دیر شده است. پیش از این، او ادعا کرده بود که «آماده ارتکاب هر جنایتی برای پول است»، اما عمدتاً با دسیسه‌های سادیستی که نقشه‌های باج‌خواهی پیچیده‌ای را با بمب‌های کوچکی ترتیب می‌دادند که در صورت نیاز و در زمان مناسب، می‌توانست آنها را راه بیندازد. کیکیو او را در بازی خودش می‌پذیرد، باج‌گیر را باج‌گیری می‌کند، و هرگز واقعاً قصد افشای فساد را ندارد و فقط به‌طور انگلی از آن سود می‌برد. چیزی که او کشف می‌کند این است که باید بهای بسیار بالاتری از آنچه که تصور می‌کرد پرداخت کرد، زیرا ناکائه فقط یک مرد میانی بود. مردم بالای درخت اصلاً نمی‌خواهند پول بپردازند و فکر می‌کنند مجبور نیستند بپردازند، زیرا «دهقانان» هزینه‌شدنی هستند. در نهایت با مراجعه به پلیس، متوجه می‌شود که از خدماتش تشکر می‌شود، اما مجبور می‌شود اعتراف کند که واقعاً پول را می‌خواست تا زمانی که متوجه شد دیگران تا چه حد حاضرند برای دریافت آن پیش بروند. با دیدن موشک براق جدید شینکانسن که از کنار صندلی بیوه‌اش در سوپراکسپرس می‌گذرد، تنها کاری که می‌تواند انجام دهد این است که نابینا را پایین بیاورد و سعی کند کمی بخوابد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها