تاریخ انتشار : سه شنبه 17 آبان 1401 - 15:01
44 بازدید
کد خبر : 204242

دانلود زیرنویس فیلم Santa Games 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Santa Games 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Santa Games 2022 امسال، مدیر یک مرکز خرید که سانتا چارلز در آن کار می کند، تصمیم می گیرد که او را ارتقا دهد و بازنشستگی اجباری را جایگزین کند. او به جای ترک، می خواهد با گذاشتن یک آگهی آنلاین، جایگزین مناسب خود را پیدا کند. هنگامی که این تبلیغ در

دانلود زیرنویس فیلم Santa Games 2022 امسال، مدیر یک مرکز خرید که سانتا چارلز در آن کار می کند، تصمیم می گیرد که او را ارتقا دهد و بازنشستگی اجباری را جایگزین کند. او به جای ترک، می خواهد با گذاشتن یک آگهی آنلاین، جایگزین مناسب خود را پیدا کند. هنگامی که این تبلیغ در فضای مجازی پخش می شود، فرآیند مصاحبه به مجموعه ای از وظایف و چالش ها تبدیل می شود که منجر به رقابت همه جانبه ای از هرج و مرج جشن و کمدی کریسمس می شود.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Santa Games 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Santa Games 2022 فیلم با یک مرکز خرید بابانوئل (سانتا چارلز) شروع می شود که در یک استراحت از مقداری کلوچه لذت می برد. سانتا چارلز این مکان را اداره می کند و سال ها مرکز خرید سانتا بوده است. (او همچنین از میراث بابانوئل ها است.) او به الف ها می گوید که “سرگرم، سرگرم کننده، سرگرم کننده” باشند. انبوهی از بچه ها و والدین عاشق یک بابانوئل سیاه را دوست دارند که واقعاً سرگرم کننده است.

در خانه، سانتا چارلز فقط چارلز معمولی است. او و همسرش کلارا برادرزاده‌اش کلارنس را که بیکار است می‌گیرند و از کارتن می‌نوشند.

دانلود زیرنویس فیلم بازی های بابانوئل ۲۰۲۲ در راه رفتن به محل کار، سانتا چارلز در حالی که یک کانورتیبل قرمز را می راند برای مردم دست تکان می دهد. او بهترین زندگی خود را دارد. یعنی تا زمانی که رئیس پول محورش او را مجبور به بازنشستگی پیش از موعد کند. دنیز می خواهد یک بابانوئل سفید رنگ به نام پاتریک را به یک مرکز خرید بلک سانتا بیاورد!!! سانتا چارلز با رئیس خود قرارداد می بندد تا جانشین خود را پیدا کند و با عزت آنجا را ترک کند. با رفتن، به دنیز می گوید که شبیه خسیس گرما است. (این فیلم شامل بسیاری از خطوط بداهه خنده دار از Faizon Love است.)

سانتا چارلز یک کارگر جوان مرکز خرید به نام ترل را استخدام می کند تا به او در جستجوی بابانوئل بعدی کمک کند. ترل به‌طور تصادفی ویدیو را قبل از آماده شدن پست می‌کند و زمانی که VanGirl21 آن را به اشتراک می‌گذارد و یک چالش رقص آنلاین را شروع می‌کند، ویروسی می‌شود. این باعث می‌شود که همه بابانوئل‌ها برای چالش #آخرین بابا نوئل به مرکز خرید بیایند.

بسیاری از مردم، از جمله برادرزاده کلارنس، که نمی‌خواهد این کار را انجام دهد یا فکر می‌کند به دلیل سابقه جنایی‌اش می‌تواند، ظاهر می‌شوند. سانتا چارلز در یک سخنرانی الهام بخش به برادرزاده خود، که آن را ندارد و واقعاً نمی خواهد یک بابانوئل مرکز خرید باشد، سخنرانی می کند.

زیرنویس فیلم Santa Games 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Santa Games 2022 وقتی بچه ای به کلارنس می گوید خوش شانس است که عموی بابانوئل دارد. کلارنس در مورد فراخوان زندگی خود افکار دومی دارد. او تصمیم می گیرد وارد چالش شود و عمه کارول به او کمک می کند تا آماده شود.

زیرنویس فیلم بازی های بابانوئل ۲۰۲۲ سه روز رقابت به نام بازی‌های بابانوئل آغاز می‌شود و به صورت زنده در جهان پخش می‌شود. (یا حداقل شهر.) استفانی (که می خواهد اولین بابانوئل زن باشد)، آدام (که ریشه های خانوادگی او برای او خانه تارا آلا تارا است، نیک (که خشم roid دارد)، اسکات (لهجه وحشتناک بریتانیایی)، و وین وارد می شوند. آنها برای فید ویدیوی آنلاین مصاحبه می کنند و در مورد یکدیگر درباره سطل زباله صحبت می کنند.

اولین چالش گرفتن یک لباس است. کسانی که نمی توانند یکی را گیر بدهند حذف می شوند. لباس‌ها شامل جن، شیرینی زنجبیلی و آدم برفی است. پیراهن ها توسط Terrell طراحی شده اند.

بعدی Santa Trivia و مسابقه کوکی کور است. کلارنس (که خود را به عنوان کلاید نشان می دهد، بنابراین هیچ طرفداری وجود ندارد.) به دور نهایی راه پیدا می کند، مانند سایرین که به شدت مورد توجه قرار گرفته اند.

دور نهایی شامل یک مسیر با مانع در اطراف مرکز خرید است. یک جک بالون کلاید را پرتاب می کند، اما همه می ایستند تا به او و بابانوئل کمک کنند تا با هم به عنوان یک تیم از خط پایان عبور کنند. (که بسیار ورزشکار است.)

از آنجایی که هیچ کس برنده نشد، سانتا چارلز می گوید که او می خواهد در مرکز خرید بابانوئل بماند. سپس کلاید خود را نشان می دهد و باید کلاه یک جن را به عنوان یک کراوات شکن بگیرد. سانتا چارلز کلارنس را به عنوان مرکز خرید بعدی سانتا انتخاب می کند. او تنها در صورتی موافقت می کند که این کار را انجام دهد که تمام اعضای تیم نیز بابانوئل شوند.

زیرنویس Santa Games 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس بازی های بابانوئل ۲۰۲۲ دنیز و سانتا چارلز موافق هستند زیرا هدیه دادن معنای واقعی کریسمس است. ما همه را در نقش جدید به عنوان بابانوئل می بینیم. آنها لباس می پوشند و روی صندلی می نشینند و با بچه ها صحبت می کنند. همه آنها با والدین و بچه ها خوب هستند، اما هیچ کس به اندازه کلارنس که واقعاً تماس خود را پیدا کرده است جذاب نیست. میراث ادامه دارد. سانتا چارلز و کارول برای بازنشستگی خود به یک تعطیلات گرمسیری می روند! پایان!

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها