تاریخ انتشار : چهارشنبه 4 آبان 1401 - 19:23
61 بازدید
کد خبر : 203693

دانلود زیرنویس فیلم Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 زیرنویس فیلم فراری از ماجرای عجیب کارلوس گوسن، آخرین مستند بیوگرافی نتفلیکس درباره مرد افسانه ای است که سرنوشت دو تا از بزرگترین شرکت های خودروسازی – رنو و نیسان را تغییر داد. از یک تاجر گرفته تا یک فراری مشهور جهانی، این فیلمی

دانلود زیرنویس فیلم Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 زیرنویس فیلم فراری از ماجرای عجیب کارلوس گوسن، آخرین مستند بیوگرافی نتفلیکس درباره مرد افسانه ای است که سرنوشت دو تا از بزرگترین شرکت های خودروسازی – رنو و نیسان را تغییر داد. از یک تاجر گرفته تا یک فراری مشهور جهانی، این فیلمی است که دوست ندارید آن را از دست بدهید.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 این مستند به کارگردانی لوسی بلکستاد، با افراد مختلف مرتبط با کارلوس گون و کسانی که شگفتی و بعداً سقوط او را دیدند، مصاحبه می کند. این مستند از نزدیک به اشتباهات و اشتباهات مهلک این غول که وضعیت فعلی او را نشان می دهد، می پردازد. با این حال، بیوگرافی مصاحبه ای با خود مرد ندارد زیرا او از حضور در این فیلم خودداری کرد.

دانلود زیرنویس فیلم فراری از ماجرای عجیب کارلوس گوسن ۲۰۲۲ پرونده عجیب کارلوس گوسن فراری با گزارش هایی در مورد فرار رئیس سابق رنو و نیسان از ژاپن، جایی که دادگاه او هنوز برگزار نشده است، شروع می شود. صحنه‌های فرار او با گزارش‌هایی که به زبان‌های مختلف پخش می‌شوند و به دنبال آن اظهارات مشاوران روابط عمومی نزدیک و کارمندان سابق گون پخش می‌شود.

زیرنویس فیلم Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس  Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 و با این، داستان کارلوس گوسن آغاز می‌شود و ما برای مستندی آماده می‌شویم که توجه ما را با اتفاقی که تقریباً یک دهه پیش رخ داده است، جلب می‌کند. این مستند سفر او را در حالی دنبال می‌کند که او شرکت‌های خودروسازی را احیا می‌کند در حالی که با تحقیر کارمندانی که توسط او آسیب دیده‌اند مواجه می‌شود.

با این حال، این امر مانع از این نشد که او درست بودن تصمیمات خود را ثابت کند. کارگردان در این مورد به خوبی عمل کرده است که به هیچ طرف جانبداری نشان نداده است، با این حال در مورد افرادی که زمانی با این غول خودرویی نسبت فامیلی داشتند نمی توان چنین گفت. تحسین و تحقیر او در کنار هم قرار می گیرد زیرا این مرد تاریخ را آفریده اما خود را نیز تا آخر نابود کرده است.

زیرنویس فیلم فراری از ماجرای عجیب کارلوس گوسن ۲۰۲۲  در حالی که تماشای مستند بسیار لذت بخش است، تنظیم مداومی که باید هنگام پریدن از انگلیسی به فرانسوی به ژاپنی و برگشت انجام دهید، می تواند شما را ناامید کند. خوشبختانه زیرنویس ها در طول مستند به خوبی کار می کنند.

زیرنویس Fugitive: The Curious Case of Carlos Ghosn 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فراری از ماجرای عجیب کارلوس گوسن ۲۰۲۲  در حین مرور تاریخ غصن، واقعاً می‌توانید درگیری‌های داخلی را که تحت مدیریت او اتفاق افتاد و اشتباهاتی که در ذهن افرادی که با او کار می‌کرد حک شده‌اند احساس کنید. اما تحسینی که زمانی برای کار او داشتند هنوز وجود دارد و این چیزی است که نمی توان فراموش کرد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها