تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 مهر 1401 - 11:44
47 بازدید
کد خبر : 203455

دانلود زیرنویس فیلم Demetrius and the Gladiators 1954 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Demetrius and the Gladiators 1954 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Demetrius and the Gladiators 1954 دمتریوس و گلادیاتورها یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۵۴ کتاب مقدس و دنباله‌ای بر روپوش است. این تصویر توسط کمپانی فاکس قرن بیستم به کارگردانی دلمر دیوز و تهیه کنندگی فرانک راس ساخته شده است. فیلمنامه توسط فیلیپ دان بر اساس شخصیت های خلق شده توسط لوید

دانلود زیرنویس فیلم Demetrius and the Gladiators 1954 دمتریوس و گلادیاتورها یک فیلم درام آمریکایی محصول ۱۹۵۴ کتاب مقدس و دنباله‌ای بر روپوش است. این تصویر توسط کمپانی فاکس قرن بیستم به کارگردانی دلمر دیوز و تهیه کنندگی فرانک راس ساخته شده است. فیلمنامه توسط فیلیپ دان بر اساس شخصیت های خلق شده توسط لوید سی داگلاس در فیلم The Robe نوشته شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Demetrius and the Gladiators 1954 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Demetrius and the Gladiators 1954 این فیلم ویکتور ماچر را در نقش دمتریوس، برده‌ای مسیحی که برای جنگیدن در عرصه روم به عنوان یک گلادیاتور ساخته شده است، و سوزان هیوارد در نقش مسالینا، مردی که همسر کلودیوس، عموی امپراتور فاسد کالیگولا است، معرفی می‌کند. بازیگران همچنین شامل ارنست بورگنین، ویلیام مارشال، مایکل رنی، جی رابینسون در نقش کالیگولا، دبرا پاجت، آن بنکرافت در یکی از نقش های قبلی او و جولی نیومار به عنوان یک رقصنده سرگرم کننده است. این فیلم در Technicolor و CinemaScope است.

پس از اینکه دوستش مارسلوس به جرم بدعت و خیانت اعدام می شود، دمتریوس مأموریت خود را برای پنهان کردن لباس مسیح می کند و مکان آن را برای هیچ کس فاش نمی کند. یک روز در حالی که مشغول انجام کارهای خانه برای محبوبش لوسیا (دبرا پاجت) بود، به دلیل تعرض به یک صدیبان رومی دستگیر شد و به میدان مسابقه محکوم شد. در آنجا، دمتریوس به عنوان یک گلادیاتور تمرین می کند و به زودی مورد تحسین قرار می گیرد، و شجاعت خود را در برابر گروهی از ببرهای گرسنه ثابت می کند. امپراتور، کالیگولا، او را به عنوان محافظ مسالینا (سوزان هیوارد)، همسر خیانتکار کلودیوس (بری جونز) منصوب می کند، اما او به زودی از انتظار برای معشوقه جدید خود خسته می شود و به عرصه باز می گردد. بعداً، لوسیا خود را مبدل می کند تا برای دیدن دمتریوس به مدرسه گلادیاتورها وارد شود. با این حال، این دو به دستور مسالینا حسود به زور از هم جدا می شوند. سپس داردانیوس (ریچارد ایگان) و چهار گلادیاتور دیگر به لوسیا حمله می کنند. دمتریوس برای نجات او از خدا دعا می کند، اما به نظر می رسد که داردانیوس گردن لوسیا را شکسته است. همه حاضران از مرگ ناگهانی لوسیا شوکه شده اند، به خصوص دمتریوس که تمام ایمان خود را به مسیح از دست می دهد.

دانلود زیرنویس فیلم دمتریوس و گلادیاتورها ۱۹۵۴ پیش از این، او به دلیل مذهبش از کشتن رقبای انسانی در بازی‌های امپراتور اجتناب می‌کرد، اما اکنون همه چیز تغییر کرده است. دفعه بعدی او در عرصه، نه تنها مبارزه می کند، بلکه به طرز وحشیانه ای هر پنج گلادیاتوری را که در حمله به لوسیا شرکت کرده بودند، می کشد. تماشاگران، از جمله امپراطور، از وحشی گری او به وجد آمده اند. کالیگولا از دمتریوس می خواهد که از مسیح چشم پوشی کند و او این کار را انجام می دهد. در نتیجه، کالیگولا او را آزاد می کند و او را با درجه تریبون وارد گارد پراتورین می کند. پس از رد مسیحیت، دمتریوس یک رابطه عاشقانه را با مسالینا آغاز می کند که ماه ها طول می کشد. یک روز، کالیگولا با دمتریوس حاضر می شود و به او دستور می دهد تا لباس را پس بگیرد. اما در حین اجرای فرمان امپراتور، او با تعجب متوجه می شود که لوسیا روی تخت دراز کشیده و ردای را در دست گرفته است. معلوم شد که او هرگز نمرده است. دیمیتریوس متوجه اشتباه خود می شود، از خدا طلب بخشش می کند و لوسیا بیدار می شود.

زیرنویس فیلم Demetrius and the Gladiators 1954 - بلو سابتایتل

زیرنویس Demetrius and the Gladiators 1954 با این وجود، دمتریوس طبق دستور، لباس را نزد امپراتور می برد. بعداً وقتی متوجه می‌شود امپراطور یک زندانی را کشته است وحشت می‌کند تا بتواند از قدرت لباس برای بازگرداندن او به زندگی استفاده کند – کاری که او در انجام آن ناکام است. هنگامی که دمتریوس برای حمله به سمت کالیگولا قدم می‌گذارد، توسط نگهبانان متوقف می‌شود و به دستور کالیگولا، او را به میدان باز می‌گردانند. هنگامی که دمتریوس از شرکت در ضرب وشتم امتناع می ورزد، امپراتور سعی می کند دمتریوس را اعدام کند. اما گارد پراتورین (که قبلاً از دست کالیگولا به خاطر دستمزدها و شرایط بد عصبانی بود) علیه کالیگولا روی می‌آورد و او را می‌کشد. سپس کلودیوس به عنوان امپراتور جدید منصوب می شود. کلودیوس در اولین سخنرانی رسمی خود به عنوان رهبر رم، فرمان می دهد که افراد دارای ایمان مسیحی دیگر توسط دولت مورد آزار و اذیت قرار نخواهند گرفت. سپس به دمتریوس دستور می دهد تا لباس را به شاگرد پیتر و پیروانش بازگرداند.

دنباله فیلم حتی قبل از اکران The Robe برنامه ریزی شده بود. در ابتدا به عنوان داستان دمتریوس شناخته می شد. فیلمبرداری تا سپتامبر ۱۹۵۳ به پایان رسید.

زیرنویس Demetrius and the Gladiators 1954 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم دمتریوس و گلادیاتورها ۱۹۵۴ یک موفقیت تجاری عظیم بود. در اکران اولیه، این فیلم ۴.۲۵ میلیون دلار در اجاره تئاترهای ایالات متحده به دست آورد، در مقابل بودجه کمتر از ۲ میلیون دلار. به طور کلی، در آمریکای شمالی ۲۶ میلیون دلار فروخت، که آن را به یکی از پردرآمدترین فیلم‌های سال ۱۹۵۴ تبدیل کرد.

Bosley Crowther از نیویورک تایمز نوشت که “ما باید آن را به فرانک راس تهیه کننده و فیلیپ دان بدهیم، نویسنده ای که به جای “لباس” این یکی را از پارچه کامل کنار هم قرار داده است… آنها این حماسه را ساخته اند. در امتداد خطوط مستقیم Cecil B. Devotional lines، که به معنای دوختن بر روی برش های مساوی از عینک، اکشن، جنسیت و احترام است. و کنشی که می تواند در برابر هر محیط، دوره یا مدرنی بازی کند، و اغلب انجام می دهد.» ادوین شالرت از لس آنجلس تایمز نوشت: «تا زمانی که بالغ صرفاً در گلادیاتور بودن بلوف می زند و در عین حال تلاش می کند. زمانی است که به اصول مسیحیت وفادار بمانیم، درام تصویر در حال لنگان است… هنگامی که بالغ به طور ناگهانی به عنوان یک جنگنده در میدان مسابقه داد و بیداد می کند، «دیمیتریوس» جان تازه ای به خود می گیرد. هنگامی که شخصیت اصلی آن اصلاح می شود.» ریچارد ال. کو از The Washing ton Post اظهار داشت: «زیرا جنبه مذهبی سلف آن لوید سی داگلاس کمتر دیده می‌شود و بیشتر جنبه‌های مذهبی مرد در مقابل شیرها در مقابل مردان در مقابل زنان در مقابل ونو سیسیل بی. دمیل اولیه وجود دارد. در اینجا، من گمان می‌کنم که حداقل از نظر فیلم، «دیمیتریوس و گلادیاتورها» سرگرمی لذت‌بخش‌تر و کمتر خفه‌کننده‌ای باشد.» گزارش‌های هریسون نوشت: «عالی! به‌عنوان یک قاعده کلی، امیدواری به اینکه دنباله‌ای برای یک تصویر برجسته به خوبی نسخه اصلی باشد، خیلی زیاد است، اما «دیمیتریوس و گلادیاتورها» که دنباله‌ای از سینمااسکوپ برای «لباس» است، یکی از موارد کمیاب است.

زیرنویس فیلم دمتریوس و گلادیاتورها 1954 - بلو سابتایتل

زیرنویس دمتریوس و گلادیاتورها ۱۹۵۴ استثناهایی از قاعده، زیرا نه تنها با کیفیت تولید تماشایی نسخه اصلی مطابقت دارد، بلکه از نظر جذابیت سرگرمی نیز از آن پیشی می‌گیرد.” سلف، اسبق، جد. عینک آن شهوت انگیزتر است; ابتذال آن بی شرمانه دو بار با احترام به ردای (در فلاش بک) به عنوان یک محراب تنبیه برمی گردد، اما خوشبختانه به زودی قدرت پر سر و صدای خود را در توصیف اعمال وسوسه انگیز در روم کثیف باستان به دست می آورد.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها