تاریخ انتشار : شنبه 21 آبان 1401 - 17:19
61 بازدید
کد خبر : 204462

دانلود زیرنویس فیلم Dawn of the Dead 1978 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dawn of the Dead 1978 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Dawn of the Dead 1978 زیرنویس فیلم طلوع مردگان یک فیلم ترسناک زامبی محصول سال ۱۹۷۸ به نویسندگی، کارگردانی و تدوین جورج آ. رومرو و تهیه کنندگی ریچارد پی روبینشتاین است. این فیلم که محصول مشترک بین‌المللی آمریکا و ایتالیا است، دومین فیلم از سری فیلم‌های زامبی رومرو است، و اگرچه هیچ

دانلود زیرنویس فیلم Dawn of the Dead 1978 زیرنویس فیلم طلوع مردگان یک فیلم ترسناک زامبی محصول سال ۱۹۷۸ به نویسندگی، کارگردانی و تدوین جورج آ. رومرو و تهیه کنندگی ریچارد پی روبینشتاین است. این فیلم که محصول مشترک بین‌المللی آمریکا و ایتالیا است، دومین فیلم از سری فیلم‌های زامبی رومرو است، و اگرچه هیچ شخصیت یا تنظیماتی از فیلم قبلی شب مردگان زنده (۱۹۶۸) ندارد، اما جلوه‌های بزرگ‌تر از فیلم را نشان می‌دهد. آخرالزمان زامبی بر جامعه در فیلم، پدیده ای با منشأ ناشناس باعث زنده شدن مردگانی شده است که گوشت انسان را شکار می کنند. دیوید امگه، کن فور، اسکات راینیگر و گایلن راس در نقش بازماندگان شیوع این بیماری بازی می‌کنند که در میان هیستری گسترده، خود را در یک مرکز خرید حومه شهر سنگر می‌کنند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Dawn of the Dead 1978 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Dawn of the Dead 1978 رومرو چندین سال منتظر بود تا پس از شب مردگان زنده، فیلم زامبی دیگری بسازد تا از تصور کلیشه ای به عنوان یک کارگردان ترسناک جلوگیری کند. او پس از بازدید از مرکز خرید مونروویل در مونروویل، پنسیلوانیا به همراه دوستی که شرکتش مجموعه را مدیریت می کرد، تصمیم گرفت از این مکان به عنوان مبنایی برای داستان فیلم استفاده کند. این پروژه مورد توجه داریو آرجنتو، فیلمساز ایتالیایی قرار گرفت و او به همراه برادرش کلودیو و تهیه کننده آلفردو کومو، موافقت کردند در ازای حقوق توزیع بین المللی فیلم، از آن حمایت مالی کنند. آرجنتو همچنین در مرحله نوشتن فیلمنامه با رومرو مشورت کرد. عکاسی اصلی در طلوع مردگان بین نوامبر ۱۹۷۷ و فوریه ۱۹۷۸ در مونروویل و پیتسبورگ انجام شد. جلوه های ویژه گریم توسط تام ساوینی ساخته شد که کار او روی این فیلم منجر به حرفه ای گسترده در خلق جلوه های مشابه برای سایر فیلم های ترسناک شد. در مراحل پس از تولید، رومرو و آرجنتو نسخه‌های جداگانه‌ای از فیلم را برای بازارهای مربوطه خود ویرایش کردند. نسخه آرجنتو دارای یک موسیقی پراگرسیو راک است که توسط همکاران مکرر او Goblin ساخته و اجرا شده است، در حالی که کات رومرو در درجه اول به نفع نشانه های سهام از کتابخانه موسیقی De Wolfe است.

دانلود زیرنویس فیلم طلوع مردگان ۱۹۷۸ پس از اولین نمایش ایتالیایی خود در ۱ سپتامبر ۱۹۷۸، طلوع مردگان در سال بعد در بازارهای دیگر عرضه شد. با وجود مشکلاتی که با هیئت‌های سانسور ملی مختلف داشت – در ایالات متحده، پس از اینکه انجمن تصویر متحرک آمریکا به آن X اعطا کرد، بدون رتبه‌بندی برای بهبود چشم‌انداز تجاری‌اش منتشر شد، و در بریتانیا مسئول توقیف آن در طول دهه ۱۹۸۰ بود. وحشت اخلاقی ناپسند – این فیلم با فروش ۶۶ میلیون دلاری در سراسر جهان در برابر بودجه تخمینی ۶۴۰۰۰۰ دلاری خود به موفقیت بزرگی در گیشه دست یافت. طلوع مردگان که به خاطر نمایش طنز مصرف گرایی اش مورد توجه قرار گرفته است، از زمان اکران اولیه مورد تحسین گسترده منتقدان قرار گرفته است و به طور گسترده به عنوان یکی از بهترین فیلم های ترسناک ساخته شده تا کنون و همچنین بهترین فیلم زامبی شناخته می شود. مانند سلف خود، پیروان بزرگ و بین المللی را به دست آورده است. در سال ۲۰۰۸، توسط مجله امپایر به عنوان یکی از ۵۰۰ فیلم برتر تمام دوران، همراه با شب مردگان زنده انتخاب شد.

زیرنویس فیلم Dawn of the Dead 1978 - بلو سابتایتل

زیرنویس Dawn of the Dead 1978 طلوع مردگان با چهار دنباله رسمی دنبال شد، که با روز مردگان در سال ۱۹۸۵ شروع شد، و یک سری دنباله‌های غیررسمی ایتالیایی که با زامبی ۲ در سال ۱۹۷۹ شروع شد. همچنین الهام‌بخش یک بازسازی در سال ۲۰۰۴ به کارگردانی زک اسنایدر بود. به عنوان پارودی های متعدد و ارجاعات فرهنگ پاپ.

ایالات متحده توسط یک طاعون مرموز ویران شده است که انسان های اخیراً مرده را به عنوان غول های گوشتخوار زنده می کند. در طلوع این بحران، گزارش شده است که میلیون ها نفر جان خود را از دست داده و دوباره زنده شده اند. با وجود تمام تلاش های دولت، نظم اجتماعی در حال فروپاشی است. جوامع روستایی و گارد ملی در مبارزه با انبوه زامبی ها در مناطق باز موثر بوده اند، اما مراکز شهری در هرج و مرج فرو می روند.

در WGON TV، یک استودیوی تلویزیونی در فیلادلفیا، گزارشگر ترافیک استفان اندروز و دوست دختر باردارش، تهیه کننده فرن پارکر، قصد دارند هلیکوپتر ایستگاه را بدزدند تا از شهر فرار کنند. در سرتاسر شهر، راجر دیمارکو، افسر پلیس SWAT و تیمش به یک پروژه مسکن کم‌درآمد حمله می‌کنند که مستأجران عمدتاً آفریقایی‌تبار آمریکایی و لاتین تبار آن در حال سرپیچی از قانون نظامی برای تحویل مردگان خود به گارد ملی هستند. مستأجرها و افسران در حالی که مأموران تلاش می کنند وارد شوند، تیراندازی می کنند. راجر پس از کشتن دیوانه‌وار چندین غیرنظامی غیرمسلح تلاش می‌کند تا وولی، افسر وحشی و نژادپرست را مهار کند. وولی توسط افسر واحد دیگری به نام پیتر واشنگتن به ضرب گلوله کشته شد. در حالی که تیم SWAT مرده‌های زنده‌شده‌ای را که چندین مستأجر را زخمی یا کشته‌اند اعزام می‌کند، راجر سرخورده به او پیشنهاد می‌کند که او و پیتر بیابند و به استفن (که دوست راجر است) از شهر بپیوندند. یک کشیش مسن به آنها می گوید که چندین زامبی در زیرزمین محبوس هستند. آن دو به آنجا می روند و کار تلخ حذف همه آنها را بر عهده می گیرند.

زیرنویس فیلم Dawn of the Dead 1978 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم طلوع مردگان ۱۹۷۸ اواخر همان شب، استفن جسد یک اپراتور امنیتی را که از هلیکوپتر ترافیکی متعلق به کارفرمایش محافظت می کرد، پیدا می کند. راجر و پیتر در اسکله پلیس به فران و استفن می پیوندند و سپس با هلیکوپتر دزدیده شده فیلادلفیا را ترک می کنند. به دنبال تماس‌های نزدیک در حین توقف برای سوخت، گروه با یک مرکز خرید مواجه می‌شوند و تصمیم می‌گیرند در آنجا بمانند، زیرا غذا، دارو و انواع مواد مصرفی فراوان وجود دارد. پیتر و استفان ورودی راه پله‌ای را که به اتاق امن آنها منتهی می‌شود، استتار می‌کنند و ورودی‌های مرکز خرید را با کامیون‌ها مسدود می‌کنند تا از نفوذ مردگان جلوگیری کنند. این شامل رانندگی در میان انبوه زامبی هایی است که نسبت به آسیب های خود بی تفاوت هستند و سعی می کنند وارد کامیون ها شوند. راجر از یک برخورد خطرناک جان سالم به در می برد و در نتیجه بی پروا می شود. او به زودی توسط زامبی ها گاز گرفته می شود.

پس از پاکسازی فضای داخلی مرکز خرید از وجود زامبی‌ها، این چهار نفر از یک سبک زندگی لذت‌گرایانه با تمام کالاهای در دسترسشان لذت می‌برند و اتاق امن خود را با کالاهای فراوان این مرکز خرید تجهیز می‌کنند. راجر در نهایت تسلیم زخم هایش می شود و می میرد. وقتی پیتر به عنوان یک زامبی دوباره زنده می شود، به سر او شلیک می کند و بعداً بدنش را در مرکز خرید دفن می کند. مدتی بعد، همه پخش‌های پخش اضطراری متوقف می‌شوند و نشان می‌دهد که دولت سقوط کرده است. اکنون این سه نفر جدا شده اند، در صورتی که ممکن است نیاز به ترک ناگهانی داشته باشند، مقداری تدارکات را در هلیکوپتر بار می کنند. فران از استفن می خواهد تا در صورت کشته شدن یا ناتوانی، نحوه پرواز را به او آموزش دهد.

یک باند دوچرخه‌سواری عشایری هلیکوپتر را در حال پرواز می‌بیند و وارد مرکز خرید می‌شوند و موانع را از بین می‌برند و به صدها زامبی اجازه می‌دهند به داخل برگردند. علیرغم داشتن یک نقشه بازگشتی در صورت حمله به مرکز خرید، استفن، که توسط خشم سرزمینی بر مرکز خرید درگیر شده است، کورکورانه به غارتگران شلیک می کند و یک نبرد طولانی را آغاز می کند. در راه خروج با هر کالایی که می‌توانستند حمل کنند، دوچرخه‌سواری‌های سرگردان در نهایت توسط زامبی‌ها غرق شده و خورده می‌شوند. استفن سعی می کند در چاه آسانسور پنهان شود، اما مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و متعاقباً توسط زامبی های رومینگ مورد حمله قرار می گیرد. هنگامی که استفان دوباره زنده می شود، به طور غریزی به اتاق امن برمی گردد و مردگان را به سمت فران و پیتر هدایت می کند. پیتر استفن مرده را می کشد در حالی که فرن به پشت بام می گریزد. پیتر که نمی خواهد ترک کند، خود را در اتاقی حبس می کند و به خودکشی فکر می کند. هنگامی که زامبی ها وارد می شوند، نظر او تغییر می کند و تا پشت بام می جنگد و در آنجا به فران می پیوندد. پس از فرار و کمبود سوخت، آن دو با هلیکوپتر به آینده ای مبهم پرواز می کنند.

زیرنویس Dawn of the Dead 1978 - بلو سابتایتل

زیرنویس طلوع مردگان ۱۹۷۸ به لطف تبلیغات تجاری و دهان به دهان عملکرد خوبی داشت. کمپین ها و پوسترهای تبلیغاتی این فیلم را “به شدت تکان دهنده ترین تجربه فیلم در تمام دوران ها” اعلام کردند. این فیلم در آخر هفته اکران خود در ایالات متحده ۹۰۰۰۰۰ دلار به دست آورد و پس از چهار هفته در ایالات متحده و کانادا به فروش ۵.۱ میلیون دلاری دست یافت و به فروش ۱۶ میلیون دلاری رسید. در سطح بین‌المللی نیز خوب عمل کرد و در شش سینمای ژاپن در مدت ۴۲ روز ۱.۵ میلیون دلار و در ایتالیا بیش از ۱ میلیون دلار فروخت و تا اکتبر ۱۹۷۹ به ۲۴ میلیون دلار در سراسر جهان رسید. The Numbers ادعا می کند که فروش بین المللی ۴۹.۹ میلیون دلاری داشته است که با فروش داخلی ۱۶ میلیون دلاری، مجموعاً ۶۶ میلیون دلار در سراسر جهان به دست می آورد و آن را به سودآورترین فیلم در مجموعه Dead تبدیل می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها