تاریخ انتشار : یکشنبه 1 آبان 1401 - 12:29
48 بازدید
کد خبر : 203588

دانلود زیرنویس فیلم Baise-moi 2000 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Baise-moi 2000 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Baise-moi 2000 زیرنویس فیلم لعنت به من مهیج جنایی فرانسوی محصول ۲۰۰۰ به نویسندگی و کارگردانی ویرجینی دسپنتس و کورالی ترینه تی و با بازی کارن لانکاوم و رافالا اندرسون است. این فیلم بر اساس رمانی از Despentes است که اولین بار در سال ۱۹۹۳ منتشر شد. این فیلم به دلیل ترکیبی

دانلود زیرنویس فیلم Baise-moi 2000 زیرنویس فیلم لعنت به من مهیج جنایی فرانسوی محصول ۲۰۰۰ به نویسندگی و کارگردانی ویرجینی دسپنتس و کورالی ترینه تی و با بازی کارن لانکاوم و رافالا اندرسون است. این فیلم بر اساس رمانی از Despentes است که اولین بار در سال ۱۹۹۳ منتشر شد. این فیلم به دلیل ترکیبی گرافیکی از خشونت و صحنه های صریح، پوشش رسانه ای شدیدی دریافت کرد. در نتیجه، گاهی اوقات آن را نمونه ای از “فرانسوی افراطی جدید” می دانند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Baise-moi 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Baise-moi 2000 به عنوان یک اسم فرانسوی، un baiser به معنای “بوسه” است، اما به عنوان یک فعل، baiser به معنای “جهنم کردن” است، بنابراین Baise-moi  به سادگی به معنای “مرا لعنت کن”. در برخی بازارها این فیلم با عنوان «به من تجاوز » اکران شده است، اما فرانسوی برای «تجاوز به من» «ویوله موی» است. در مصاحبه ای در سال ۲۰۰۲ به من تجاوز کن توسط کارگردانان رد شد.

در سال ۲۰۰۰، هیئت سانسور فیلم مالزی این فیلم را به دلیل “خشونت و محتوای  پرتأثیر در سراسر جهان” به طور کامل ممنوع کرد. بعداً در همان سال، این فیلم در سنگاپور به دلیل “تصویر خشونت  جنجال ایجاد کند” توقیف شد. در استرالیا، این فیلم مجاز به نمایش در سینماهای دارای رتبه R18+ بود. سپس در سال ۲۰۰۲ این فیلم از سینما و تلویزیون کنار گذاشته شد و پس از آن به طور کامل توقیف شد. این فیلم به دلیل «محتوای خشونت‌آمیز  صریح و مضر» همچنان در آنجا ممنوع است و در سال ۲۰۱۳ دوباره توقیف شد. با این حال، نسخه ویرایش شده R18+ در ۲۳ آگوست ۲۰۱۳ در کانال World Movies پخش‌کننده دولتی استرالیا SBS، به عنوان بخشی از فصل فیلم‌های جهانی «فیلم‌هایی که دنیا را شوکه کردند»، نمایش داده شد، و در حال حاضر از طریق پخش آنلاین در دسترس است.

زیرنویس فیلم Baise-moi 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس Baise-moi 2000 داستان نادین و مانو را روایت می کند که در یک ولگردی خشونت آمیز علیه جامعه ای که در آن احساس می کنند به حاشیه رانده شده اند، می پردازند. نادین یک کارگر  پاره وقت است، و مانو یک تنبل است که برای گذراندن زندگی در شهر کوچکش در جنوب فرانسه دست به هر کاری می زند – از جمله بازی های گاه به گاه فیلم های پورنو.

یک روز، مانو و دوستش که معتاد به مواد مخدر است، در پارک با سه مرد مواجه می شوند که آنها را به گاراژ می برند و به آنها تجاوز گروهی می کنند. در حالی که دوستش مبارزه می‌کند، فریاد می‌زند و با متجاوزان مبارزه می‌کند، مانو با نگاهی جدا دراز می‌کشد، که مردی را که به او تجاوز می‌کند، دچار مشکل می‌کند، که به زودی تسلیم می‌شود. وقتی دوستش از مانو می‌پرسد که چطور می‌تواند اینقدر جدا رفتار کند، او پاسخ می‌دهد که “نمی‌تواند مانع نفوذ کسی به بیدمشک او شود”، بنابراین هیچ چیز ارزشمندی در آنجا نگذاشته است. سپس مانو به خانه برادرش برمی‌گردد و به او نمی‌گوید چه اتفاقی افتاده است، اما با توجه به کبودی روی گردن او متوجه می‌شود. او اسلحه‌ای را بیرون می‌آورد و از مانو می‌پرسد که چه کسی مسئول این کار است، اما وقتی او از گفتن او امتناع می‌کند، او را یک “شلخت” خطاب می‌کند و به این معناست که او واقعاً از تجاوز به عنف لذت می‌برد. مانو در پاسخ با برداشتن تپانچه دور انداخته شده به سر او شلیک می کند.

در همین حین، نادین به خانه برمی گردد و با هم اتاقی خود که او را خفه می کند و می کشد، بحث می کند و قبل از اینکه با پول اجاره خانه آنها را ترک کند. نادین وقتی با بهترین دوستش، یک فروشنده مواد مخدر، در شهر دیگری ملاقات می کند، دچار شکست عاطفی دیگری می شود، اما او در حالی که در حال تهیه دارو با نسخه ای که برای او جعل کرده بود، هدف گلوله قرار می گیرد و کشته می شود.

زیرنویس فیلم Baise-moi 2000 - بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم لعنت به من ۲۰۰۰ اواخر همان شب، نادین که آخرین قطار را از دست داده بود، در ایستگاه راه آهن با مانو ملاقات کرد. مانو می گوید که او ماشین دارد، اگر نادین برای او رانندگی کند. آنها به زودی متوجه می شوند که احساسات مشترکی از خشم دارند و با هم یک سفر جاده ای خشونت آمیز و  را آغاز می کنند.

دختران که به پول نیاز دارند، مغازه ای را نگه می دارند و همچنین زنی را در یک دستگاه پول نقد می کشند. در یک ماشین دزدیده شده، آنها توسط پلیس برای بررسی تصادفی کشیده می شوند و آنها را می کشند. زن دیگری که او نیز در حال بازرسی بود و قتل ها را دیده بود، با آنها فرار می کند. زن ها در خانه دوست جدیدشان می مانند که برادرش آدرس و مشخصات معماری را که با او مشکل داشته است را ارائه می دهد. زن ها با فریب وارد خانه معمار می شوند و او را می کشند. سرانجام پس از این قتل و فعالیت  ، این دو زن وارد یک باشگاه سوینگرز می شوند. یکی از حامیان یک نظر نژادپرستانه به مانو می دهد. زنان بیشتر حامیان را در آنجا می کشند و از اسلحه برای نفوذ به مرد نژادپرست استفاده می کنند و در نهایت به او تیراندازی می کنند. هر دو در مورد آنچه انجام داده اند صحبت می کنند و توافق می کنند که همه چیز بیهوده بوده است زیرا چیزی در آنها تغییر نکرده است.

در طول ولگردی و ولگردی آنها، جنایات این دو توسط مطبوعات گزارش می شود و به نقطه ای جذاب برای کل کشور تبدیل می شود، به طوری که برخی از مردم در واقع از آنها حمایت می کنند و برخی دیگر از آنها می ترسند. هنگامی که مانو وارد یک مغازه لاستیک فروشی کنار جاده ای می شود تا قهوه بخورد، توسط صاحب مغازه مورد اصابت گلوله قرار می گیرد و سپس نادین در بیرون به او شلیک می کند. نادین جسد مانو را به جنگلی می برد و می سوزاند، قبل از اینکه به سمت ساحل برود. نادین در حالی که اشک در چشمانش حلقه زده اسلحه را روی سرش می گذارد و قصد خودکشی دارد، اما قبل از اینکه بتواند این کار را انجام دهد توسط پلیس دستگیر می شود.

زیرنویس Baise-moi 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم لعنت به من ۲۰۰۰ این فیلم در لوکیشن بین اکتبر و دسامبر ۱۹۹۹ در بیاریتز، بوردو، لیون و مارسی فیلمبرداری شد. این فیلم بر روی ویدئوی دیجیتال بدون نور مصنوعی گرفته شده است. این روش کم هزینه فیلمبرداری، منتقدان را دچار تفرقه کرد – برخی گفتند که به فیلم ظاهر آماتوری می بخشد. لو لومنیک، در نقد و بررسی فیلم در نیویورک پست، پا را فراتر گذاشت و گفت: “به نظر جهنم می رسید”. دیگران، مانند جیمز تراورز که برای filmsdefrance.com می نویسد، گفتند که روش فیلمبرداری چیزی به فیلم اضافه کرده است. تراورز نوشت: “احساس “خشن و آماده” فیلم به تقویت بینش هنری آن کمک می کند و پیام هایی را که سعی دارد به آنها منتقل کند، بدون پرت کردن حواس مخاطب خود با “صحنه های شوک” بیش از حد طراحی شده کمک می کند.

زیرنویس Baise-moi 2000 - بلو سابتایتل

زیرنویس لعنت به من ۲۰۰۰ به طور کلی نقدهای منفی دریافت کرد. Rotten Tomatoes بر اساس ۵۷ نقد، با میانگین وزنی ۴.۱۷/۱۰، به فیلم ۲۳% امتیاز “فاسد” داده است. اجماع سایت بیان می‌کند: «بیس موی که در رابطه با  و خشونت سنگین است، آنقدر جسارت نیست که یک اثر شلخته است.» این فیلم همچنین دارای امتیاز ۳۵/۱۰۰ در متاکریتیک، بر اساس ۲۲ منتقد است که به این معنی است. “بررسی های به طور کلی نامطلوب”.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها