تاریخ انتشار : جمعه 20 آبان 1401 - 11:43
47 بازدید
کد خبر : 204400

دانلود زیرنویس فیلم Amsterdam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Amsterdam 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Amsterdam 2022 زیرنویس فیلم آمستردام یک فیلم کمدی مهیج محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی دیوید او راسل است. این فیلم به رهبری کریستین بیل، مارگو رابی و جان دیوید واشنگتن، گروهی از بازیگران شامل کریس راک، آنیا تیلور جوی، زوئی سالدانا، مایک مایرز، مایکل شانون، تیموتی اولیفانت، آندریا رایزبورو،

دانلود زیرنویس فیلم Amsterdam 2022 زیرنویس فیلم آمستردام یک فیلم کمدی مهیج محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی، کارگردانی و تهیه‌کنندگی دیوید او راسل است. این فیلم به رهبری کریستین بیل، مارگو رابی و جان دیوید واشنگتن، گروهی از بازیگران شامل کریس راک، آنیا تیلور جوی، زوئی سالدانا، مایک مایرز، مایکل شانون، تیموتی اولیفانت، آندریا رایزبورو، تیلور سویفت، ماتیاس شوئنارتز، الساندرو را به عهده دارد. نیولا، رامی مالک و رابرت دنیرو. این بازی در ۷ اکتبر ۲۰۲۲ توسط ۲۰th Century Studios در ایالات متحده منتشر شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Amsterdam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Amsterdam 2022 در سال ۱۹۱۸، برت برندسن توسط والدین همسرش برای جنگیدن در جنگ جهانی اول فرستاده می شود. برت در حالی که در فرانسه مستقر است، با سرباز آفریقایی-آمریکایی هارولد وودزمن آشنا می شود و با او دوست می شود. پس از اینکه برت و هارولد در نبرد آسیب دیدند، توسط والری ووز، پرستاری عجیب و غریب که با ترکش‌هایی که از سربازان خارج می‌شود، هنر می‌سازد، به سلامت برمی‌گردند.

این سه به آمستردام نقل مکان می‌کنند، جایی که با هم زندگی می‌کنند و دوستان صمیمی می‌شوند تا اینکه برت به شهر نیویورک برمی‌گردد تا با همسرش باشد. هارولد که عاشق والری شده و یک رابطه عاشقانه ضعیف را با او آغاز کرده است، برای رفتن به نیویورک و تحقق آرزوهای خود برای وکیل شدن نیز ترک می‌کند.

پانزده سال بعد، برت مطب پزشکی خود را برای پذیرایی از جانبازان جنگ افتتاح کرد، اما همچنان با هارولد که اکنون یک وکیل است دوست است. از زمانی که آمستردام را ترک کردند از والری خبری نداشتند. هارولد از برت می‌خواهد تا کالبد شکافی بیل میکینز (سناتوری که در طول جنگ به عنوان فرمانده هنگ آنها خدمت می‌کرد) به دستور دختر میکینز، الیزابت، که معتقد است او به قتل رسیده است، انجام دهد. برت کالبد شکافی را با کمک پرستار ایرما سنت کلر انجام می دهد. کالبد شکافی نشان می دهد که میکینز مقدار قابل توجهی سم در معده خود دارد. برت و ایرما این نظریه را مطرح می کنند که این باید علت مرگ بوده باشد. برت و هارولد با الیزابت ملاقات می کنند تا در مورد نتایج کالبد شکافی صحبت کنند، اما او ناگهان کشته می شود که یک قاتل او را به سمت ترافیک هل می دهد. قاتل برت و هارولد را برای مرگ او فریب می دهد، در حالی که با رسیدن پلیس فرار می کنند.

دانلود زیرنویس فیلم آمستردام ۲۰۲۲ برت و هارولد تلاش می کنند تا بفهمند چه کسی الیزابت را به استخدام آنها هدایت کرده است تا نام آنها را پاک کنند. این آنها را به سمت وارث ثروتمند نساجی تام ووز و همسر حامی او لیبی سوق می دهد. آنها متوجه می شوند که والری خواهر تام است و کسی بود که الیزابت را متقاعد کرد تا آنها را استخدام کند، زیرا می دانستند که آنها قابل اعتماد هستند و والری تحت نظارت مداوم تام و لیبی است که ادعا می کنند او از یک بیماری عصبی رنج می برد. برت و هارولد با تام صحبت می کنند، او به آنها پیشنهاد می کند با گیل دیلنبک، کهنه سرباز مشهور و مداحی که با میکینز دوست بود صحبت کنند.

زیرنویس فیلم Amsterdam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Amsterdam 2022 در حالی که برت تلاش می کند با دیلنبک تماس بگیرد، هارولد و والری روز را در خانه او می گذرانند، جایی که متوجه قاتل تاریم میلفکس می شوند. آنها او را به یک کلینیک عقیم سازی اجباری تعقیب می کنند که متعلق به یک سازمان مرموز به نام “شورای پنج” است. پس از دعوا با میلفکس، هارولد و والری دوباره با برت متحد می شوند. والری آنها را به والدورف آستوریا نیویورک می برد و در آنجا با پل کانتربری و هنری نورکراس، خیرین والری از آمستردام که مخفیانه جاسوسان جامعه اطلاعاتی هستند، ملاقات می کنند. پل و هنری توضیح می دهند که شورای پنج نفر در حال برنامه ریزی برای سرنگونی دولت آمریکا هستند و دیلن بک می تواند به آنها کمک کند تا توطئه آنها را خنثی کنند.

این سه نفر با دیلن بک ملاقات می کنند، که مبلغ هنگفتی از مردی به نمایندگی از یک خیرخواه ناشناس به او پیشنهاد می شود تا سخنرانی کند و از جانبازان دفاع کند تا به زور رئیس جمهور فرانکلین دی. دیلن بک موافقت می کند و قصد دارد در مراسم جشن تجدید دیداری که برت و هارولد میزبانی آن را بر عهده دارند، صحبت کند تا هر کسی که پشت این طرح است را به تصویر بکشد.

در مراسم جشن، دیلن بک به جای سخنرانی که برای خواندن آن پول داده شده بود، سخنرانی خود را می خواند. میلفکس قصد دارد به خاطر این کار به دیلنبک شلیک کند، اما هارولد و والری او را می بینند و می توانند به موقع او را متوقف کنند. میلفکس دستگیر می‌شود، در حالی که مشخص می‌شود که شورای پنج نفر چهار رهبر صنعت هستند، از جمله تام، که به‌طور متعصبانه به بنیتو موسولینی و آدولف هیتلر علاقه‌مند هستند و قصد دارند آمریکا را به یک کشور فاشیستی تبدیل کنند.

زیرنویس فیلم آمستردام ۲۰۲۲ تام و دیگر رهبران توسط پلیس دستگیر می‌شوند، اما مدت زیادی نمی‌مانند و پس از آزادی به دیلن‌بک در مطبوعات تهمت می‌زنند. دیلن بک در مورد این حادثه به کنگره شهادت می دهد و به خانه برمی گردد تا زندگی خود را سپری کند. هارولد و والری از آنجایی که نمی توانند در ایالات متحده با هم باشند، کشور را ترک می کنند. برت با آنها خداحافظی می کند و قصد دارد تا مطب پزشکی خود را دوباره باز کند و رابطه ای با ایرما را دنبال کند.

در ابتدای تیتراژ پایانی فیلم، فیلم اصلی دهه ۱۹۳۰ از شهادت سرلشکر بازنشسته تفنگداران دریایی اسمدلی باتلر در کنگره ایالات متحده در کنار تصویری مشابه توسط ژنرال گیل دیلنبک (رابرت دنیرو) که دقیقاً همان فیلمنامه را در همان زمان می خواند نشان داده می شود. .

زیرنویس Amsterdam 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس آمستردام ۲۰۲۲ در وب‌سایت جمع‌آوری نقد Rotten Tomatoes، ۳۳ درصد از ۲۳۶ منتقد با میانگین امتیاز ۵.۱/۱۰ به فیلم نقد مثبت دادند. اجماع منتقدان این سایت می‌گوید: «آمستردام دارای انبوهی از ستاره‌های بزرگ و طرح بسیار پرمشغله‌ای است که همگی به‌طور دردناکی کمتر از مجموع بخش‌های خیره‌کننده‌اش است.» متاکریتیک به فیلم امتیاز میانگین وزنی ۴۸ را اختصاص داد. از ۱۰۰ مورد بر اساس ۵۱ منتقد، که نشان‌دهنده «بررسی‌های مختلط یا متوسط» است. تماشاگرانی که توسط CinemaScore مورد نظرسنجی قرار گرفتند به فیلم نمره متوسط ​​«B» را در مقیاس A+ تا F دادند، در حالی که آن‌هایی که در PostTrak به فیلم ۷۲ درصد کلی دادند. امتیاز مثبت.

در نقدهای مثبت، پیت هاموند از ددلاین هالیوود فیلمنامه «پیچیده»، شخصیت‌های «محصول منحصربه‌فرد»، فیلم‌برداری، لباس، تولید و موسیقی را ستود. جیمز موترام از ساوت چاینا مورنینگ پست با دادن چهار ستاره از پنج ستاره، آمستردام را به عنوان “یک کپر به سبک هال اشبی پر از آتش بازی با رنگ های سیاسی معاصر” توصیف کرد. اسکات مندلسون از فوربس آن را به عنوان “لذت تمام ستارگان” با “ارزش های تولید قوی” و “گروه بازیگران فوق العاده ای که تعدادی کار در قفسه بالا ارائه می دهند” توصیف کرد. سرعت، فیلمنامه “دوست داشتنی” و بازیگران مکمل. برایان ترویت از یو اس ای تودی، رایان سوئن از اسلیت و الیور جونز از نیویورک آبزرور سه ستاره از چهار ستاره را به فیلم دادند. ستایش ترویت که آن را یک سفر کاملاً سرگرم‌کننده، “عجیب و غریب” و “سفر دمدمی‌انگیز و دل‌پسند” می‌خواند، بر روی بازیگران متمرکز بود، به‌ویژه شیمی “جمع‌پسند” بین بیل، رابی و واشنگتن. سوئن از احساسات فیلم و روایت «غنی از جزئیات» تعریف کرد. جونز نوشت، این فیلم «بسیار عجیب و غم‌انگیز است، اما اگر اجازه دهید انرژی برافراشته و مداوم آن شما را فرا گیرد و در شادی و خشم درستی که روح سخاوتمند آن را زنده می‌کند غوطه‌ور شوید، نتیجه نهایی قطعاً تکان‌دهنده خواهد بود، و- در برخی نقاط – حتی جذاب.»

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها