تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 مهر 1401 - 13:48
49 بازدید
کد خبر : 203089

دانلود زیرنویس فیلم A Story from Chikamatsu 1954 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Story from Chikamatsu 1954 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم A Story from Chikamatsu 1954 عاشقان مصلوب شده به معنای واقعی کلمه “داستان چیکاماتسو”) یک فیلم ژاپنی محصول ۱۹۵۴ به کارگردانی کنجی میزوگوچی است. در جشنواره فیلم کن ۱۹۵۵ ارائه شد. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس فیلم A Story from Chikamatsu 1954 موهی شاگرد ایشون، طومار ساز ثروتمند کیوتو است.

دانلود زیرنویس فیلم A Story from Chikamatsu 1954 عاشقان مصلوب شده به معنای واقعی کلمه “داستان چیکاماتسو”) یک فیلم ژاپنی محصول ۱۹۵۴ به کارگردانی کنجی میزوگوچی است. در جشنواره فیلم کن ۱۹۵۵ ارائه شد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم A Story from Chikamatsu 1954 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم A Story from Chikamatsu 1954 موهی شاگرد ایشون، طومار ساز ثروتمند کیوتو است. ایشون شبانه به اتاق خدمتکار اوتاما حمله جنسی می کند، اما او با وجود پیشنهاد کالا و اموال، با ادعای نامزدی با موهی، در برابر پیشرفت های او مقاومت می کند. موهی حاضر به همراهی با فریب نیست و به اوتاما می‌گوید که تجاوز جنسی را بپذیرد زیرا هر دو برای خدمت به خانواده آنجا هستند. در حالی که دو زناکار برای مصلوب شدن در خیابان ها رژه می روند، موهی اعلام می کند که آنها نباید به اخلاقیات خیانت می کردند.

وقتی برادر شوهر ایشون تقاضای وام می کند، اوسان همسر ایشون که می دانست ایشون رد می کند، از محئی کمک می گیرد. موهی برای گرفتن وام به نام ایشون شروع به جعل رسید می کند، اما دستگیر می شود. ایشون تهدید می کند که مقامات را احضار می کند، اما اوتاما از او می خواهد که آنها را ببخشد و ادعا می کند که این او بود که پول را درخواست کرده بود. ایشون از این فرصت برای باج گیری اوتاما استفاده می کند تا از شر یک رقیب عاشقانه و کارمند ناخواسته خلاص شود. ایشون دستور می دهد موهی را صبح به زندان بیاندازند و به اتهامات وارد کنند.

دانلود زیرنویس فیلم عاشقان مصلوب شده ۱۹۵۴ وقتی اوسان از اوتاما به خاطر تلاش برای کمک تشکر می کند، اوتاما او را از رفتار ایشون آگاه می کند. اوسان به امید مقابله با او، برای شب با اوتاما اتاق عوض می کند. در کمال تعجب، موهی که فرار کرده است، به صورت مخفیانه وارد اتاق می شود تا قبل از فرار از اوتاما تشکر کند. اوسان تلاش می‌کند تا موهی را متقاعد کند که بماند، اما سوکیمون، منشی ارشد، که با اطلاع از فرار موهی و تلاش برای هشدار دادن به سرپرست خانواده، اوتاما را کشف کرده بود، صحبت آنها را قطع می‌کند.

موهی بدرقه می شود و ایشون همسرش را تشویق می کند تا برای محافظت از نام خود دست به خودکشی بزند. اوسان از خانه فرار می کند تا دوباره با موهی روبرو شود. آنها بعداً متوجه می شوند که ایشون به پلیس هشدار داده است. با این حال، موهی فقط برای جعل متهم است، نه زنا، زیرا ایشون بیشتر به شهرت خود اهمیت می دهد. اوسان و موهی با هم تصمیم می گیرند که خودکشی کنند. زمانی که موهی به اوسان ابراز عشق می کند، نظرشان تغییر می کند.

زیرنویس فیلم A Story from Chikamatsu 1954 - بلو سابتایتل

زیرنویس A Story from Chikamatsu 1954 آن‌ها با پای پیاده به فرار ادامه می‌دهند و لحظه‌ای ایشون را متقاعد کردند که خودکشی موفقیت‌آمیز بوده است. ایشون سوکیمون را می فرستد تا اجساد را بازیابی کند و اوسان را به عقب بیاورد تا بتوانند به پنهان کردن زنا ادامه دهند. متأسفانه یک شاه بلوط فروش دوره گرد، خانه ایشون را از محل اختفای این دو عاشق مطلع می کند. اوسان و موهی به خانه پدر موهی می رسند، جایی که او با اکراه به آنها غذا می دهد و به آنها پناه می دهد. مردان ایشون از راه می رسند و پدر موهی را کتک می زنند تا آنها را رها کند. موهی مقید می‌شود و به پلیس می‌رود تا روز بعد را پیدا کند در حالی که اوسان در مسیر ایشون به خانه خانواده‌اش برده می‌شود.

زیرنویس فیلم عاشقان مصلوب شده ۱۹۵۴ آیسان، یک سازنده طومار رقیب، با Sukeyemon توطئه می کند تا فریب آیسان را فاش کند. در حالی که اوسان از بازگشت به خانه ایشون امتناع می کند، موهی به خانه خانواده او می رسد که توسط پدرش آزاد شده است. برادر اوسان مخفیانه می‌رود تا ایشون و مردانش را بیاورد در حالی که مادرشان سعی می‌کند موهی را متقاعد کند که خودش را تحویل دهد. درست زمانی که مردان ایشون می‌رسند، عاشقان برای آخرین بار فرار می‌کنند. آنها توسط پلیس دستگیر می شوند و به زنا اعتراف می کنند.

زیرنویس عاشقان مصلوب شده ۱۹۵۴ معاون Shogunate یک اطلاعیه عمومی تنظیم می کند که ایشون را به دلیل فریب دادن مقامات مقصر اعلام می کند و بنابراین از شهر تبعید می شود، دارایی و ثروت او مصادره می شود. در حالی که خدمتکاران در حال بستن چمدان ها برای جستجوی شغل جدید هستند، آنها در مورد تبعید شدن سوکیمون به دلیل ناکامی هایش نه تنها در مراقبت بهتر از ملک، بلکه همچنین گزارش ندادن سهل انگاری ایشون در امتناع او از گزارش ماجرا، صحبت می کنند. به زودی خادمان می شنوند که رژه دیگری در جریان است و به بیرون می روند. خادمان اوسان و موهی را در حالی که سوار بر اسب در راه مصلوب شدن و مرگ هستند می بینند. سایر خادمان رژه را تماشا می کنند و متوجه می شوند که موهی و اوسان شادتر از همیشه به نظر می رسند.

زیرنویس A Story from Chikamatsu 1954 - بلو سابتایتل

در سال ۲۰۱۷، نسخه ۴K بازسازی شده دیجیتالی فیلم در جشنواره فیلم ونیز و جشنواره بین المللی فیلم کیوتو Historica ارائه شد.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها