تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 مهر 1401 - 19:09
55 بازدید
کد خبر : 203485

دانلود زیرنویس سریال A Discovery of Witches 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال A Discovery of Witches 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس سریال A Discovery of Witches 2022 “کشف جادوگران” یک سریال فانتزی است که بر اساس رمانی با همین نام از سه گانه “همه روح” نوشته دبورا هارکنس ساخته شده است. دایانا بیشاپ، جادوگر/تاریخ اکراه، یک نسخه خطی جادو شده را در کتابخانه Bodleian کشف می کند. برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید زیرنویس

دانلود زیرنویس سریال A Discovery of Witches 2022کشف جادوگران” یک سریال فانتزی است که بر اساس رمانی با همین نام از سه گانه “همه روح” نوشته دبورا هارکنس ساخته شده است. دایانا بیشاپ، جادوگر/تاریخ اکراه، یک نسخه خطی جادو شده را در کتابخانه Bodleian کشف می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس سریال A Discovery of Witches 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال A Discovery of Witches 2022 همانطور که او تلاش می کند رازهایی را که این کتاب در مورد موجودات جادویی در خود نگه می دارد، کشف کند، مجبور می شود به دنیای جادو، پر از خون آشام ها، شیاطین، جادوگران و عشق ممنوع بازگردد. متیو کلرمونت، ژنتیک شناس و خون آشام، با تشکیل یک اتحاد بعید، به دایانا کمک می کند تا از کتاب محافظت کند و معماهای درونی را حل کند، در حالی که در عین حال از تهدیدات دنیای موجودات جادویی طفره می رود.

زیرنویس سریال A Discovery of Witches 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال A Discovery of Witches 2022 متیو و دایانا از لندن الیزابتی بازگشتند تا در سپتامبر تورز تراژدی پیدا کنند. آگاتا ناکس را در جماعت به چالش می کشد. دایانا متوجه می شود که دوقلو دارد.

دایانا و متیو وقتی جک بلکفریرز دوباره ظاهر می شود شوکه می شوند، اما شادی آنها کوتاه مدت است. کریس به دنبال نمونه هایی از خانواده متیو برای تحقیق در مورد خشم خون است.

دانلود زیرنویس سریال کشف جادوگران ۲۰۲۲ در نیواورلئان، متیو و مارکوس برای برقراری ارتباط مجدد با فرزندان مارکوس تلاش می کنند. در لندن، دایانا و فیبی در جستجوی صفحات گم شده سرنخ پیدا می کنند.

زیرنویس A Discovery of Witches 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس سریال کشف جادوگران ۲۰۲۲ تلاش برای شناسایی T.J. وستون، دایانا، فیبی و سارا از جادوگران دیگر کمک می گیرند. بنجامین پیشنهادی برای ساتو دارد. متیو بالاخره به خانه برمی گردد.

طرح بنجامین برای سرنگونی کلرمون ها به مرحله اجرا در می آید. متیو و دیانا با دوقلوها به تورهای سپتامبر بازمی گردند. گربرت خواستار معاینه نوزادان است.

زیرنویس کشف جادوگران ۲۰۲۲ پس از دریافت پیام بنیامین، متیو در سحرگاه سپتامبر تورز را ترک می کند تا او را ردیابی کند. دایانا از سارا کمک می گیرد تا بالاخره کتاب زندگی را به دست آورد.

زیرنویس سریال کشف جادوگران 2022 - بلو سابتایتل

در حالی که بنجامین متیو را تا سر حد مرگ شکنجه می دهد، دایانا نقشه هایی برای نجات او می کشد. مکاشفه های کتاب زندگی رازهای پنهان موجودات را روشن می کند.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها