تاریخ انتشار : سه شنبه 8 آذر 1401 - 15:09
81 بازدید
کد خبر : 205569

دانلود زیرنویس فیلم The Boat 1981 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Boat 1981 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم The Boat 1981 یک فیلم جنگی آلمان غربی محصول ۱۹۸۱ به نویسندگی و کارگردانی ولفگانگ پترسن، تهیه‌کنندگی گونتر رورباخ و با بازی یورگن پروچنوف، هربرت گرون مایر و کلاوس ونمن است. هم به عنوان یک سریال نمایشی و هم به عنوان مینی سریال تلویزیونی (۱۹۸۵) به نمایش گذاشته شده است. همچنین چندین

دانلود زیرنویس فیلم The Boat 1981 یک فیلم جنگی آلمان غربی محصول ۱۹۸۱ به نویسندگی و کارگردانی ولفگانگ پترسن، تهیه‌کنندگی گونتر رورباخ و با بازی یورگن پروچنوف، هربرت گرون مایر و کلاوس ونمن است. هم به عنوان یک سریال نمایشی و هم به عنوان مینی سریال تلویزیونی (۱۹۸۵) به نمایش گذاشته شده است. همچنین چندین نسخه ویدیوی خانگی مختلف و همچنین یک برش کارگردانی تحت نظارت پترسن در سال ۱۹۹۷ وجود دارد.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم The Boat 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم The Boat 1981 ستوان ورنر یک خبرنگار جنگی در زیردریایی U-96 آلمانی در اکتبر ۱۹۴۱ است. او توسط کاپیتان و مهندس ارشد آن به یک بوردلوی خشن فرانسوی هدایت می شود و در آنجا با برخی از خدمه ملاقات می کند. تامسن، یک کاپیتان دیگر، برای جشن گرفتن جایزه ریترکروز خود در حالت مستی، سخنرانی زمختی ایراد می کند که در آن آدولف هیتلر را مسخره می کند.

صبح روز بعد، U-96 از بندر لاروشل خارج می شود و به ورنر توری از قایق داده می شود. با گذشت زمان، او تفاوت های ایدئولوژیکی را بین اعضای جدید خدمه و کهنه سربازان سرسخت مشاهده می کند، به ویژه کاپیتان که نسبت به جنگ تلخ و بدبین است. مردان جدید، از جمله ورنر، توسط بقیه خدمه که پیوند محکمی با هم دارند مورد تمسخر قرار می گیرند. یکی از افسران نازی، ۱-WO (اولین افسر [نگهبان])، مورد بیزاری دیگران است. پس از روزها حوصله، خدمه با دیدن یک قایق دیگر از یک کاروان دشمن هیجان زده می شوند، اما به زودی توسط یک ناوشکن انگلیسی مشاهده می شوند و با بمباران های عمقی بمباران می شوند. آنها تنها با آسیب خفیف فرار می کنند.

دانلود زیرنویس فیلم قایق ۱۹۸۱ سه هفته آینده را با طوفان بی امان اقیانوس اطلس شمالی سپری می کنیم. روحیه پس از یک سری از بدبختی ها پایین می آید، اما خدمه به طور موقت با برخورد تصادفی با قایق تامسن تشویق می شوند. مدت کوتاهی پس از پایان طوفان، قایق با یک کاروان بریتانیایی روبرو می شود و به سرعت سه اژدر را پرتاب می کند و دو کشتی را غرق می کند. آنها توسط یک ناوشکن شناسایی می شوند و باید زیر عمق آزمایشی، یعنی حد مجاز زیردریایی، شیرجه بزنند. در طول حمله عمقی متعاقب، یوهان، ماشین‌کار ارشد، وحشت می‌کند و باید مهار شود. این قایق آسیب سنگینی متحمل می شود، اما در نهایت با فرا رسیدن شب می تواند با خیال راحت به سطح زمین برود. یک نفتکش بریتانیایی که آنها اژدر کردند هنوز شناور است و در آتش است، بنابراین دوباره آن را اژدر کردند، فقط متوجه شدند که هنوز ملوانانی در کشتی هستند. خدمه با وحشت نگاه می کنند که ملوان ها از عرشه می پرند و به سمت آنها شنا می کنند. ناخدا که قادر به اسکان زندانیان نیست، دستور می دهد قایق را ترک کند.

زیرنویس فیلم The Boat 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس The Boat 1981 خدمه فرسوده U-boat مشتاقانه منتظرند تا به موقع برای کریسمس به خانه خود در La Rochelle برگردند، اما کشتی به La Spezia، ایتالیا، که به معنای عبور از تنگه جبل الطارق است – منطقه ای که به شدت توسط نیروی دریایی سلطنتی دفاع می شود، سفارش داده می شود. U-boat با SS Weser، یک کشتی تجاری آلمانی که به طور مخفیانه سوخت، اژدر و سایر منابع را برای U-boat ها تامین می کند، در بندر ویگو، در اسپانیای بی طرف، هرچند دوست محور، یک قرار ملاقات شبانه را تشکیل می دهد. افسران کثیف در شام مجللی که برایشان تدارک دیده شده نامناسب به نظر می رسند، اما افسران مشتاقی که مشتاق شنیدن کارهایشان هستند، به گرمی از آنها استقبال می شود. کاپیتان از فرستاده کنسولگری آلمان متوجه می شود که درخواست او برای بازگرداندن ورنر و مهندس ارشد به آلمان رد شده است.

خدمه تامین مجدد را به پایان رسانده و به سمت ایتالیا حرکت می کنند. همانطور که آنها با دقت به تنگه جبل الطارق نزدیک می شوند و تازه می خواهند شیرجه بزنند، ناگهان مورد حمله یک هواپیمای جنگنده بریتانیایی قرار می گیرند و به شدت آسیب می بینند و دریانورد، کریچباوم، مجروح می شود. کاپیتان قایق را مستقیماً به سمت جنوب به سمت سواحل آفریقای شمالی با سرعت کامل دستور می دهد و مصمم است خدمه خود را نجات دهد حتی اگر قایق را گم کند. کشتی های جنگی بریتانیا شروع به گلوله باران می کنند و آنها مجبور به غواصی می شوند. قایق هنگام تلاش برای تراز کردن، واکنشی نشان نمی‌دهد و به غرق شدن ادامه می‌دهد تا زمانی که درست قبل از له شدن توسط فشار، در یک قفسه دریایی در عمق ۲۸۰ متری فرود آید. خدمه ناامیدانه کار می کنند تا قبل از تمام شدن اکسیژن، تعمیرات متعددی انجام دهند. پس از بیش از ۱۶ ساعت، آنها می توانند با دمیدن تانک های بالاست خود به سطح زمین بروند و در زیر پوشش تاریکی به سمت لاروشل برگردند.

زیرنویس فیلم قایق ۱۹۸۱ خدمه وقتی سرانجام در شب کریسمس به لاروشل می رسند خسته می شوند. مدت کوتاهی پس از اینکه کریچباوم به سمت یک آمبولانس در حال انتظار به ساحل برده شد، هواپیماهای متفقین تأسیسات را بمباران کرده و درگیر می‌کنند و بسیاری از خدمه را زخمی می‌کنند یا می‌کشند. اولمان، یوهان، افسر نگهبان دوم و بیبلفورشر کشته می شوند. فرنسن، بوتسمن لامپرشت و هینریچ زخمی می شوند. پس از یورش، ورنر از پناهگاه U-boat که در آن پناه گرفته بود خارج می‌شود و کاپیتان را می‌بیند که بر اثر اصابت ترکش به شدت مجروح شده و در حال تماشای غرق شدن U-boat خود در اسکله است. درست پس از ناپدید شدن قایق در زیر آب، کاپیتان سقوط می کند و می میرد. ورنر با عجله به سمت بدنش می‌آید و با چشمان اشک‌آلود صحنه تلخ را بررسی می‌کند.

زیرنویس The Boat 1981 - بلو سابتایتل

زیرنویس قایق ۱۹۸۱ این فیلم پس از اکران نقدهای بسیار مثبتی دریافت کرد. راجر ایبرت از شیکاگو سان تایمز به فیلم چهار ستاره از چهار ستاره داد. قبل از پنجاه و پنجمین دوره جوایز اسکار در ۱۱ آوریل ۱۹۸۳، این فیلم شش نامزدی دریافت کرد. فیلمبرداری برای Jost Vacano، کارگردانی برای ولفگانگ پترسن، تدوین فیلم برای هانس نیکل، صداگذاری برای Milan Bor، Trevor Pyke، Mike Le-Mare، ویرایش جلوه های صوتی برای Mike Le-Mare، نویسندگی (فیلمنامه بر اساس مواد رسانه ای دیگر) برای Wolfgang پترسن.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها