تاریخ انتشار : یکشنبه 29 آبان 1401 - 16:46
51 بازدید
کد خبر : 205075

دانلود زیرنویس فیلم Rebellion of Japan 1967 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Rebellion of Japan 1967 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Rebellion of Japan 1967 زیرنویس فیلم شورش سامورایی یک فیلم ژاپنی جیدایگکی محصول ۱۹۶۷ به کارگردانی ماساکی کوبایاشی است. این فیلم بر اساس داستان کوتاه Hairyozuma shimatsu از یاسوهیکو تاکیگوچی ساخته شده است. دونالد ریچی، مورخ فیلم، ترجمه تقریبی را برای عنوان اصلی ژاپنی آن، «شورش: دریافت همسر» پیشنهاد می کند. برای

دانلود زیرنویس فیلم Rebellion of Japan 1967 زیرنویس فیلم شورش سامورایی یک فیلم ژاپنی جیدایگکی محصول ۱۹۶۷ به کارگردانی ماساکی کوبایاشی است. این فیلم بر اساس داستان کوتاه Hairyozuma shimatsu از یاسوهیکو تاکیگوچی ساخته شده است. دونالد ریچی، مورخ فیلم، ترجمه تقریبی را برای عنوان اصلی ژاپنی آن، «شورش: دریافت همسر» پیشنهاد می کند.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Rebellion of Japan 1967 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Rebellion of Japan 1967 در دوره ادو ژاپن، در سال ۱۷۲۵، ایسابورو ساساهارا (توشیرو میفونه) تابع دایمیو از قبیله آیزو، ماساکاتا ماتسودایرا است. ایسابورو یکی از ماهرترین شمشیربازان این سرزمین است که رقیب اصلی او دوست خوبش تاتواکی آسانو (تاتسویا ناکادای) است. ایسابورو در یک ازدواج بدون عشق با یک زن زیرک است. یک روز، یکی از مشاوران دایمیو به پسر بزرگ ایسابورو، یوگورو (گو کاتو) دستور می دهد که با صیغه سابق دایمیو، ایچی (یوکو تسوکاسا) ازدواج کند، حتی اگر او مادر یکی از پسران دایمیو باشد. خانواده با ترس زیاد موافقت می کنند. با گذشت زمان، ایچی و یوگورو عشق و خوشبختی را در ازدواج پیدا می کنند و دختری به نام تومی به دنیا می آید.

دانلود زیرنویس فیلم شورش سامورایی ۱۹۶۷ با این حال، وارث اصلی دایمیو می میرد و او به صیغه سابق خود دستور می دهد تا برای مراقبت از پسر و وارث خود به خانواده او بپیوندد. خانواده امتناع می کنند، اما ایچی توسط پسر کوچکتر ایسابورو به قلعه فریب می خورد، در غیر این صورت به شوهر و پدرشوهرش دستور داده می شود که به خاطر گستاخی و نافرمانی خود مرتکب سپپوکو شوند. ایسابورو پاسخ می دهد که تنها در صورتی از این امر پیروی می کند که ابتدا سران دایمیو و دو مشاور اصلی او نزد او آورده شوند. ایسابورو پسر و همسر کوچک‌ترش را می‌فرستد و خدمتکاران خانه‌اش را اخراج می‌کند. او با پسر بزرگ‌ترش برای نبرد آماده می‌شود، تاتامی را از خانه‌اش بیرون می‌آورد تا از لغزش خونی که ریخته می‌شود جلوگیری کند و دیوارهای خانه را جدا می‌کند تا فضای بیشتری داشته باشد. برای مبارزه

زیرنویس فیلم Rebellion of Japan 1967 - بلو سابتایتل

زیرنویس Rebellion of Japan 1967 مباشر دایمیو با همراهی یک جوخه ۲۰ سامورایی، ایچی را به خانه ساساهارا می آورد و سعی می کند او را در نقطه نیزه مجبور کند از ازدواجش با یوگورو صرف نظر کند و به خانواده دایمیو بپیوندد. دایمیو همچنین پیشنهاد می‌کند که احکام ایسابورو و یوگورو را به حبس ابد در عبادتگاهی خارج از قلعه‌اش تبدیل کند. ایچی نه تنها از پیوستن به خانواده‌اش امتناع می‌کند، بلکه به جای رها کردن شوهرش، خودش را روی نیزه می‌اندازد. شوهرش به سمت او می رود و با او در آغوشش کشته می شود. پدرش که خشمگین شده بود، کل مهمانی مهماندار را می کشد و آخرین مهماندار را در حالی که سعی می کند فرار کند، می کشد.

با دفن زوج مرده، ایسابورو اکنون تصمیم می گیرد بدون توجه به عواقب خانواده اش، پرونده خود را به شوگان در ادو ببرد، همراه با تومی. تاتواکی که از دروازه نگهبانی می کند، نمی تواند به ایسابورو اجازه عبور دهد و یک دوئل اوج با دوست خوبش دنبال می شود. ایسابورو پیروز است، اما قاتلانی که در آن نزدیکی پنهان شده بودند، ایسابورو را با آتش تفنگ شکستند. با مرگ ایسابورو، پرستار خیس تومی را می بینیم که به نوزاد دلداری می دهد: او مخفیانه او را تعقیب کرده است. این موسیقی توسط تورو تاکمیتسو تقریباً منحصراً بر روی سازهای سنتی ژاپنی از جمله شاکوهاچی، بیوا و تایکو اجرا می‌شود.

زیرنویس فیلم شورش سامورایی ۱۹۶۷ در ۲۷ مه ۱۹۶۷ یک نمایش جاده ای در ژاپن دریافت کرد که توسط توهو توزیع شد. این فیلم در ۳ ژوئن ۱۹۶۷ در ژاپن اکران گسترده ای دریافت کرد و توسط توهو بین المللی در دسامبر ۱۹۶۷ با زیرنویس انگلیسی و مدت زمان ۱۲۰ دقیقه اکران شد. این فیلم با عنوان شورش سامورایی به صورت ویدیویی خانگی منتشر شده است.

زیرنویس Rebellion of Japan 1967 - بلو سابتایتل

زیرنویس شورش سامورایی ۱۹۶۷ در ژاپن جوایزی دریافت کرد، از جمله سینما یونپو که به آن جایزه بهترین فیلم، بهترین کارگردانی (کوبایاشی)، بهترین فیلمنامه (شینوبو هاشیموتو (همچنین برای طولانی ترین روز ژاپن کیهاچی اوکاموتو) را به آن اهدا کرد. کنکور فیلم ماینیچی به عنوان بهترین فیلم سال به آن جایزه داد. این فیلم همراه با چین نزدیک است، برنده جایزه FIPRESCI در جشنواره فیلم ونیز شد.

بازسازی یک فیلم تلویزیونی با بازی ماساکازو تامورا در نقش ایسابورو ساساهارا و یوکی ناکاما در نقش ایچی ساساهارا در تلویزیون آساهی در سال ۲۰۱۳ پخش شد. فیلمنامه توسط شینوبو هاشیموتو.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها