تاریخ انتشار : شنبه 12 آذر 1401 - 15:08
78 بازدید
کد خبر : 205696

دانلود زیرنویس فیلم Love Today 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Love Today 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Love Today 2022 زیرنویس فیلم هندی عشق امروز یک فیلم کمدی-درام رمانتیک به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پرادیپ رانگاناتان در دومین فیلم کارگردانی خود پس از کامالی است و کالاپاتی اس آگورام آن را تحت عنوان AGS Entertainment تهیه کرده است. در این فیلم خود پرادیپ رانگاناتان (در

دانلود زیرنویس فیلم Love Today 2022 زیرنویس فیلم هندی عشق امروز یک فیلم کمدی-درام رمانتیک به زبان تامیل محصول ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی پرادیپ رانگاناتان در دومین فیلم کارگردانی خود پس از کامالی است و کالاپاتی اس آگورام آن را تحت عنوان AGS Entertainment تهیه کرده است. در این فیلم خود پرادیپ رانگاناتان (در اولین بازیگری اش)، ایوانا، راوینا راوی، یوگی بابو، ساتیاراج و راادیکا ساراتکومار در نقش های اصلی بازی می کنند. موسیقی و موسیقی فیلم توسط یووان شانکار راجا ساخته شده است، فیلمبرداری توسط دینش پوروشوتامان و تدوین توسط پرادیپ ای. راگاو انجام شده است.

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Love Today 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Love Today 2022 یک مهندس نرم افزار ۲۴ ساله که در Cognizant در چنای کار می کند. او با مادرش ساراسواتی و خواهر بزرگترش دیویا که از ۸ ماه پیش با دندانپزشک دکتر یوگی نامزد کرده زندگی می کند و قرار است تا ۴ روز دیگر ازدواج کند. پرادیپ با همکار خود، نیکیتا، که پدرش، ونو ساستری، یک برهمن حیله گر و ارتدوکس است، در رابطه است. پرادیپ برای ملاقات و متقاعد کردن ونو برای ازدواجشان به خانه او می رود. Venu مدتی با پرادیپ بازی می‌کند و معامله عجیبی را مطرح می‌کند: پرادیپ و نیکیتا باید بلافاصله موبایل‌های خود را برای یک روز به همراه رمز عبور موبایل مربوطه مبادله کنند. پس از پایان دوره، اگر آنها هنوز احساس می کنند که عاشق هستند، ونو به اتحاد آنها اعتراض نمی کند، در غیر این صورت آنها می توانند راه خود را ادامه دهند.

پرادیپ و نیکیتا هر دو با آن موافق هستند. پرادیپ به خانه برمی گردد تا عروسی خواهرش را مدیریت کند. پرادیپ در حین مرور تلفن نیکیتا از طریق یک مکاشفه روبرو می شود، زیرا او هنوز مکالمات قدیمی خود با دوست پسر سابقش را در تلفن خود ذخیره می کند، که ناامید می شود و پرادیپ را نسبت به او مشکوک می کند. پرادیپ در این مورد با نیکیتا روبه‌رو می‌شود و روز بعد به خانه ونو می‌رود و تبادل تلفن همراه را تا زمانی که دیویا با دکتر یوگی ازدواج می‌کند تمدید می‌کند تا درباره روابط نیکیتا بیشتر بداند، ونو با آن موافقت می‌کند. بدون اینکه پرادیپ بداند، ونو به نیکیتا دستور می‌دهد تا پیام‌های واتس‌اپ را که پرادیپ قبل از تبادل پاک کرده بود، بازیابی کند تا از رنگ واقعی پرادیپ مطلع شود.

دانلود زیرنویس فیلم عشق امروز ۲۰۲۲ در همین حال، به نظر می‌رسد که دیویا و یوگی خیلی خوب با هم کنار می‌آیند، زیرا یوگی مردی با فرهنگ و ملایم است که با دیویا به عنوان یک برابر رفتار می‌کند. در مراسم عروسی او بداخلاق می شود و گوشی خود را از دیویه می رباید که او به دلیل تماس دریافتی آن را برمی دارد و گوشی خود را نیز به کسی نمی دهد. این موضوع شک و تردید زیادی را در ذهن دیویا و دوستانش ایجاد می کند. آنها بارها و بارها سعی می کنند تلفن او را بگیرند، آن را باز کنند و محتویات آن را بررسی کنند، اما یوگی در هر تلاش مانع آنها می شود. این موضوع باعث ایجاد غوغا می شود، به خصوص زمانی که او گوشی خود را به برادرزاده معتاد دیویا به تلفن نمی دهد.

زیرنویس فیلم Love Today 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Love Today 2022 تنش ها زمانی به وجود می آیند که پرادیپ متوجه می شود که تلفن او دارای یک حساب کاربری اینستاگرام دوم است که در کالج ایجاد کرده است. این اکانت قبلاً برای پیام انحرافی به نیکیتا و خواهرش شویتا استفاده می شد (اگرچه پرادیپ این کار را نکرد). در حالی که نیکیتا با مرور تلفن خود جستجوهای مربوط به پورن را کشف می کند، او هیچ ایده ای در مورد حساب دوم اینستاگرام ندارد. پرادیپ با او در یک رستوران ملاقات می کند تا سعی کند نیکیتا را متقاعد کند که تلفنش را به یک OTP بدهد تا حساب را از تلفنش حذف کند. این توسط دوست نیکیتا، Revi، که این حساب را کشف می کند و نیکیتا را مطلع می کند، خنثی می شود و باعث تضعیف روابط آنها می شود. پرادیپ به دلیل مداخله دائمی در مسائل آنها به ریوی حمله می کند، اما توسط کارکنان رستوران متوقف می شود و نیکیتا با ریوی، دلشکسته، آنجا را ترک می کند. پرادیپ به دوستانش مشکوک می شود و علیرغم التماس آنها که این کار را انجام نداده اند با آنها دعوا می کند.

بعداً در پذیرایی، پرادیپ دیویا و یوگی را روی پشت بام کشف می‌کند و زمانی که او می‌رود گوشی‌اش را بگیرد، مادرش مداخله می‌کند و به او سیلی می‌زند. او با عصبانیت سالن را ترک می کند و روی سکویی در کنار آتش سوزی می نشیند. وقتی مادرش سعی می‌کند او را دلداری دهد، او حقیقت را در مورد تنش روابطش با نیکیتا به او می‌گوید، که مادرش به او توصیه می‌کند که اعتماد در رابطه تنها چیزی است که لازم است (نکته‌ای که بعداً وقتی درختی را که کاشته بود پیدا کرد، تقویت شد. در دوران کودکی خود) و همچنین صحبت کردن با یوگی، که می گوید تجربیات گذشته اش در مورد تمسخر دلیل این است که چرا تلفن خود را به دست نمی دهد، زیرا از ترس اینکه دیویا ممکن است او را به خاطر ظاهرش رد کند. یوگی تلفن خود را به دیویا می‌دهد، او به دنبال احترام و عشق تازه‌ای که به او پیدا کرده، حاضر به بررسی آن نیست و آنها آشتی می‌کنند، در حالی که پرادیپ از دوستانش عذرخواهی می‌کند و آنها نیز آشتی می‌کنند.

زیرنویس فیلم عشق امروز ۲۰۲۲ در همین حال، یک کلیپ پورنو، ظاهراً از نیکیتا، در فضای مجازی پخش می‌شود و ونو را وادار می‌کند تا به او حمله کند و او با دل شکسته خانه را ترک کند. وقتی شوتا این را به پرادیپ می‌گوید، او به دنبال او می‌رود و او را تنها در ساحل می‌بیند. آنها هر دو آشتی می کنند و دوباره عشق خود را نسبت به یکدیگر احیا می کنند، در حالی که دوستان پرادیپ عامل این ویدئو را تعقیب می کنند. همکار تبلیغاتی نیکیتا با هدف ایجاد یک ویدیوی پرطرفدار، چهره او را به آن ویدیو تبدیل کرده بود و توسط پلیس دستگیر شد. پرادیپ و نیکیتا به خانه‌اش می‌روند، جایی که ونو توضیح می‌دهد که او تلفن‌هایشان را عوض کرده است تا ببیند آیا علی‌رغم موانع، می‌توانند در رابطه‌شان قوی باشند و موفق شده‌اند. ونو پیشنهاد ازدواج را می پذیرد و از پرادیپ دعوت می کند تا همراه خانواده اش برای عروسی بیاید. فیلم با این پیام به پایان می رسد که اعتماد تنها چیزی است که برای یافتن آرامش در جامعه امروزی لازم است.

زیرنویس Love Today 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس عشق امروز ۲۰۲۲ نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. Logesh Balachandran از The Times of India به ۳.۵ از ۵ ستاره امتیاز داد و نوشت: “به طور کلی، Love Today یک ساعت سرگرم کننده است و یک گردش عالی برای آخر هفته است.” ویشال منون از فیلم همراه نوشت: «اما عشق امروز با رضایت فوری از کمدی به جای بررسی مضامین گسترده تر و معنی دار آن، به چیزهای معمولی رضایت می دهد». Behindwoods به ۳ از ۵ امتیاز داد و نوشت که “ضریب طنز عشق امروز و موسیقی یووان باعث می شود که شما با سرگرمی به خانه برگردید.” Bharath Vijayakumar از Moviecrow به این فیلم ۳.۲۵ از ۵ امتیاز داد و نوشت: “عشق امروز بسیار سرگرم کننده است. فیلم همچنین به طرز دلپذیری در مورد چگونگی پرداختن به موضوع بسیار مرتبط امروزی شگفت زده می کند.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها