تاریخ انتشار : دوشنبه 7 آذر 1401 - 13:03
61 بازدید
کد خبر : 205439

دانلود زیرنویس فیلم Hold Me Tight 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hold Me Tight 2022 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Hold Me Tight 2022 زنی زود از خواب بیدار می شود، خانه را صاف می کند، چند وسیله را می گیرد و شوهر و دو فرزندش را در خواب رها می کند. او از زندگی خود دور می شود و وحشت خانواده اش شروع می شود زیرا آنها متوجه می شوند که

دانلود زیرنویس فیلم Hold Me Tight 2022 زنی زود از خواب بیدار می شود، خانه را صاف می کند، چند وسیله را می گیرد و شوهر و دو فرزندش را در خواب رها می کند. او از زندگی خود دور می شود و وحشت خانواده اش شروع می شود زیرا آنها متوجه می شوند که مادر به خانه نمی آید. یک اشاره اولیه به «دو ماه» وجود دارد که بینندگان را به این فکر می‌اندازد که شاید او یک تشخیص مرگبار دریافت کرده است یا توسط شوهری که دیگر نمی‌تواند با او زندگی کند به او خیانت کرده است. ما آماده شدیم تا دلیل آن را بپرسیم. چه چیزی می تواند یک زن را مجبور کند که خانواده اش را برای همیشه ترک کند؟ خوب، اگر این دقیقاً همان چیزی نیست که اتفاق می افتد چه؟

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Hold Me Tight 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Hold Me Tight 2022 کارگردان متیو آمالریک (بازیگر مشهور فیلم‌های کوانتوم آرامش، زنگ غواصی و پروانه و بسیاری دیگر) در درام عالی‌اش «مرا سفت نگه دار» با ادراک بازی می‌کند و بازبینی را بدون خراب کردن فیلم دشوار می‌کند. مکاشفه بزرگی که در حدود یک سوم راه رخ می دهد، اما من تمام تلاشم را خواهم کرد. کافی است که بگوییم، آمالریک در اقتباس خود از نمایشنامه کلودین گالیا از قدرت فیلم استفاده می کند تا کارهایی را انجام دهد که در هیچ شکل دیگری امکان پذیر نیست. درام او در زمان، مکان و حتی تخیل به گونه‌ای حرکت می‌کند که روشن‌تر می‌شود، اما در مقابل تفسیر سنتی مقاومت می‌کند. ما برای جستجوی سرنخ‌ها و «حل کردن» فیلم‌ها آموزش دیده‌ایم، اما «مرا محکم نگه دار» زمانی آشکار می‌شود که شما شروع به تحسین احساسی به جای منطقی کنید. این یک اثر قدرتمند با کارگردانی شاعرانه و اثری باورنکردنی از کریپس است، بازیگری که به طور فزاینده ای احساس می کند هرگز از دست نخواهد داد.

دانلود زیرنویس فیلم مرا محکم نگه دار ۲۰۲۲ همانطور که به نظر می رسد کلاریس زندگی جدیدی را در ساحل آغاز می کند، “مرا محکم نگه دار” از خانواده اش، از جمله همسرش مارک (آریه وورتالتر) و فرزندانش، لوسی (ژولیت بنونیست/آن سوفی بوون-چات) و پل (اورل گرزیک) بازمی گردد. /ساشا آردیلی). لوسی پیانو می نوازد و پل در حیاط می نوازد و خود را با زندگی بدون مادرشان وفق می دهد. یا آنها هستند؟ باز هم توضیح دادن آنچه در «مرا محکم نگه دار» دشوار است، اما باید بدانید که این یک ملودرام سنتی درباره یک خانواده ویران شده نیست. در صحنه‌هایی که در خانه اتفاق می‌افتند، غزل‌آمیزی وجود دارد، عکس‌های فوری از زندگی خانوادگی که دیگر برای کلاریس وجود ندارد، و فقط حس قطع ارتباط بین او و خانواده، قبل از اینکه پیچ و تاب فیلم ضربه روحی خود را بدهد، یک انرژی احساسی قابل لمس ایجاد می‌کند. .

زیرنویس فیلم Hold Me Tight 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس Hold Me Tight 2022 از ابتدا، چیزی در مورد کلاریس درست نیست. او با پسرش به دلیل بدرفتاری با یک غریبه برخورد می کند. او یخ را از بازار ماهی می گیرد و صورتش را با آن می پوشاند. روشن می شود که «مرا سفت نگه دار» با همه چیز بازی می کند. در زمان و حتی واقعیت می‌پرد و به چیزی غنایی تبدیل می‌شود، حتی در حالی که ظاهراً به سؤالاتی درباره «واقعاً چه اتفاقی می‌افتد» پاسخ می‌دهد. این یک سفر جسورانه و پیچیده برای هر بازیگری است، و کریپس بدون ترس می‌تواند با آن همراه شود، و با آمالریک همکاری می‌کند تا به اندازه‌ای ارگانیک و پایه‌دار باشد تا فیلم را از چرخش به اتر شاعرانه باز دارد. لنگر انداختن فیلمی با این همه انحرافات عاطفی و عملی برای اینکه شخصیت مانند یک پیاده در فیلمسازی نباشد کار سختی است، اما کریپس هرگز نمی لنگد.

زیرنویس فیلم مرا محکم نگه دار ۲۰۲۲ این همچنین یادآور این است که آمالریک به عنوان کارگردان فقط یک چشم باورنکردنی دارد. ظریف ترین ترکیب بندی های این فیلم به نوعی می تواند به سطوح قابل توجهی از احساسات دست یابد. او چنین حس دقیقی از آنچه این فیلم به آن نیاز دارد دارد – کارگردانان دیگر بر مونتاژهای بیش از حد پخته شده تکیه می کردند. و او کاملاً با فیلمبردار کریستف بوکارن و تدوینگر فرانسوا ژدیژیه («رقصنده در تاریکی») برای یافتن ریتم این فیلم کار می کند. از آنجایی که ساختار آن برای ملودرام خانوادگی مدرن بسیار غیر معمول است، نیاز به مهارت زیادی دارد تا به معنای واقعی کلمه قطعات شکسته زندگی کلاریس را به شکل سینمایی درآورد. و آن‌ها تشخیص می‌دهند که لازم نیست هر قطعه متناسب باشد، و اجازه می‌دهد تا نتیجه نهایی به شکلی غیرقابل پیش‌بینی حرکت کند.

زیرنویس Hold Me Tight 2022 - بلو سابتایتل

زیرنویس مرا محکم نگه دار ۲۰۲۲ فیلمی است که شما را پنهان می کند، و زمانی که دقیقاً در صحنه های آخرش دقیقاً چه اتفاقی برای کلاریس افتاده است، به نظر می رسد که شما قبلاً پیامدهای احساسی آن رویداد را تجربه کرده اید. آمالریک می‌داند که این تراژدی‌هایی که با آن روبرو هستیم نیست که ما را به اندازه روزهای بعد تعریف می‌کنند – اینکه چگونه با غم کنار می‌آییم یا واقعیت‌های جدید را مدیریت می‌کنیم – و او این درک را به یکی از بهترین فیلم‌های سال تبدیل کرده است.

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها