تاریخ انتشار : دوشنبه 30 آبان 1401 - 15:35
52 بازدید
کد خبر : 205159

دانلود زیرنویس فیلم Heaven Can Wait 1978 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Heaven Can Wait 1978 – بلو سابتایتل

دانلود زیرنویس فیلم Heaven Can Wait 1978 یک فیلم فانتزی-کمدی-ورزشی آمریکایی محصول ۱۹۷۸ به کارگردانی وارن بیتی و باک هنری درباره مرد جوانی (با بازی بیتی) است که به اشتباه توسط فرشته نگهبانش به بهشت برده می‌شود و عوارض ناشی از چگونگی جبران این اشتباه. با توجه به اینکه جسد خاکی او سوزانده شده است.

دانلود زیرنویس فیلم Heaven Can Wait 1978 یک فیلم فانتزی-کمدی-ورزشی آمریکایی محصول ۱۹۷۸ به کارگردانی وارن بیتی و باک هنری درباره مرد جوانی (با بازی بیتی) است که به اشتباه توسط فرشته نگهبانش به بهشت برده می‌شود و عوارض ناشی از چگونگی جبران این اشتباه. با توجه به اینکه جسد خاکی او سوزانده شده است. این دومین اقتباس سینمایی از نمایشنامه هری سگال به همین نام بود، اولین فیلم اینجا می آید آقای جردن (۱۹۴۱).

برای دانلود زیرنویس اینجا کلیک کنید

دانلود زیرنویس فیلم Heaven Can Wait 1978 - بلو سابتایتل

زیرنویس فیلم Heaven Can Wait 1978 جو پندلتون، مدافع پشتیبان تیم فوتبال آمریکایی لس آنجلس رامز، مشتاقانه منتظر است تا تیمش را به سوپربول برساند. در حالی که او دوچرخه سواری خود را از طریق یک تونل می گذراند، یک فرشته نگهبان بیش از حد در اولین ماموریت خود، که تنها به عنوان اسکورت شناخته می شود، کامیون بزرگی را می بیند که به سمت دیگر تونل به سمت جو حرکت می کند. اسکورت جو را زودتر از بدنش بیرون می کشد، با این باور اشتباه که جو در شرف کشته شدن است.

یک بار در زندگی پس از مرگ، جو باور نمی کند که زمان او تمام شده است، و پس از تحقیقات، آقای جردن (سرپرست اسکورت) متوجه می شود که جو به سختی کامیون را از دست می دهد و قرار نبود تا ۲۰ مارس ۲۰۲۵ بمیرد. در ساعت ۱۰:۱۷ صبح متأسفانه جسد او قبلا سوزانده شده است، بنابراین باید جسد جدیدی برای او پیدا شود. پس از رد چندین مرد احتمالی که در شرف مرگ هستند، جو متقاعد می شود که جسد یک صنعتگر مولتی میلیونر را بپذیرد. لئو فارنسورث به تازگی توسط همسر خیانتکار جولیا فارنسورث و معشوقش تونی ابوت، منشی شخصی فارنسورث، مواد مخدر گرفته و در وان حمام خود غرق شده است.

جولیا و تونی وقتی لئو دوباره زنده و سالم ظاهر می شود گیج می شوند و کارکنان داخلی فارنسورث با تغییر در برخی از عادات و سلیقه های او گیج می شوند. فارنزورث/جو که هنوز در مورد سرنوشت فوتبالی خود وسواس دارد، قوچ ها را می خرد تا آنها را به عنوان مدافع خود به سوپربول برساند. برای موفقیت، او ابتدا باید یک دوست قدیمی و مربی، مکس کورکل را متقاعد کند و سپس کمک کند تا اندام جدید خود را به حالت طبیعی برساند. در همان زمان، او عاشق بتی لوگان، یک فعال محیط زیست می‌شود که وقتی او برای اعتراض به سیاست‌های اصلی شرکت فارنسورث به درب خانه‌اش آمد، با او ملاقات کرد.

دانلود زیرنویس فیلم بهشت میتونه منتظر بمونه ۱۹۷۸ با توجه به اینکه قوچ ها در حال بازی در Super Bowl هستند، همه شخصیت ها با بحران مواجه می شوند. آقای جردن به جو اطلاع می دهد که باید جسد فارنزورت را نیز تسلیم کند. جو مقاومت می کند اما به بتی اشاره می کند که ممکن است روزی با شخص دیگری ملاقات کند، احتمالاً یک مدافع دیگر، و باید به او فکر کند. جولیا و ابوت به نقشه های جنایتکارانه خود ادامه می دهند و ابوت در نهایت به فارنزورث/جو شلیک می کند. قوچ ها مجبور می شوند تام جارت، یک کوارتربک دیگر را در بازی اوج آغاز کنند. یک کارآگاه، ستوان کریم، مظنونان را در حالی که بازی را از تلویزیون تماشا می کنند بازجویی می کند. او با کمک کورکل، جولیا و ابوت را مجبور می کند که یکدیگر را متهم کنند.

زیرنویس فیلم Heaven Can Wait 1978 - بلو سابتایتل

زیرنویس Heaven Can Wait 1978 پس از یک ضربه وحشیانه در زمین، جارت کشته می شود. با کمک آقای جردن، جو بدن جارت را اشغال می کند و قوچ ها را به پیروزی می رساند. در طول جشن پس از بازی تیم، کورکل جو را پیدا می‌کند و وقتی متوجه می‌شود که او است، در آغوشی احساسی با یکدیگر شریک می‌شوند. همانطور که جو در حال مصاحبه در تلویزیون است، آقای جردن به او می گوید که برای زندگی در نقش تام جارت، باید خاطرات زندگی خود را به عنوان جو پندلتون از دست بدهد. با ناپدید شدن آقای جردن، تام/جو سرگردان می شود. کورکل بعداً برای یافتن جو می رود و متوجه می شود که جو تام را “ترک” کرده است.

تام هنگام خروج از استادیوم به بتی برخورد می کند. آنها گفتگو می کنند و به نظر می رسد که هر یک دیگری را می شناسد، اما نمی دانند چگونه. چراغ‌ها در استادیوم خاموش می‌شوند و تام چیزی می‌گوید که بتی را به یاد Farnsworth/Jo می‌اندازد. بتی که به چشمان او نگاه می کند، آنچه را که قبلاً به او گفته بود به خاطر می آورد و زمزمه می کند: “تو یک کوارتربک هستی.” تام از او می خواهد که با او قهوه بخورد و او می پذیرد.

زیرنویس فیلم بهشت میتونه منتظر بمونه ۱۹۷۸ در سایت Rotten Tomatoes، این فیلم بر اساس ۴۷ نقد، ۸۷ درصد امتیاز «تازه تایید شده» را با میانگین امتیاز ۷.۶/۱۰ دارد. اجماع انتقادی این سایت می‌گوید: «بازگشت به کمدی‌های درخشان دهه ۱۹۴۰، Heaven Can Wait با ارزش‌های تولید یکپارچه و تسکین کمیک عالی از چارلز گرودین و دایان کانن فریب می‌دهد». متاکریتیک بر اساس ۱۰ منتقد، میانگین وزنی ۷۲ از ۱۰۰ را به فیلم داده است که نشان دهنده «نقدهای عموماً مطلوب» است.

زیرنویس Heaven Can Wait 1978 - بلو سابتایتل

زیرنویس بهشت میتونه منتظر بمونه ۱۹۷۸ راجر ایبرت به این فیلم سه ستاره از چهار ستاره داد و آن را “نوعی کمدی پرخاشگر که هالیوود به خوبی انجام می داد” نامید. جین سیسکل از چهار ستاره، سه و نیم ستاره به فیلم داد و آن را “فیلمی لذت بخش که هم به طرز شگفت آوری تازه و هم قدیمی است” اعلام کرد. وینسنت کانبی از نیویورک تایمز نوشت که این فیلم “شخصیت خاص خود را ندارد. در عوض، نوعی نشاط جدی دارد که گاهی اوقات بیشترین برنده شدن را دارد. آقای بیتی و میس کریستی بازیگرانی هستند که به نقش های خود می پردازند. نوعی جاذبه آسان که شخصیت‌های مهم را مشخص می‌کند، مهم نیست که چقدر ساده در فیلمنامه ترسیم شده‌اند.” چارلز شامپلین از لس آنجلس تایمز نوشت که “بیتی و همدستانش آن را با تکه های جزئی تلاطم مطرح کردند. فیلمنامه به طرز ماهرانه ای معاصر شده است.” گری آرنولد از واشنگتن پست نوشت: “بهشت می تواند منتظر بماند به راحتی جذاب ترین فیلم جدید آمریکایی در بازار است. این فیلم می تواند بسیاری از جذابیت ها و فانتزی های عاشقانه ای را که برای سلف خود، یعنی فیلمی که در سال ۱۹۴۱ برای مردم خشنود بود Here Comes Mr. Jordan را حفظ کند، حفظ کند. ، در حالی که برخی از تنظیمات و جزئیات را تازه می کند و نقش ها را برای یک بازیگر متفاوت تنظیم می کند.” پنه‌لوپه گیلیات از نیویورکر فیلم‌نامه را به‌عنوان «گاهی مضحک و پرمغز» تحسین کرد، اما از او پرسید: «غم خوب، این همه هوش و استعداد در بازسازی یک نمایشنامه هری سگال که هیچ ارتباطی با دنیای واقعی ما ندارد، چه می‌کند. می توان دید که چرا در دوران جنگ فیلم هایی درباره مهاجرت و تناسخ وجود داشت، اما اکنون نه.”

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها